Kultūra / Švietimas

2020 m. lapkričio 21 d.

Mūsų tautos bruožas - ypatingas ryšys su mirusiaisiais, atkeliavęs dar iš protėvių laikų, - mums yra labai reikšmingas. Pasak kun. Antano Saulaičio, tai ateina iš pagarbaus atminimo tų, kurie buvo ir yra mums svarbūs. Tai yra būdas su pagarba ir dėkingumu prisiminti ne tik mirusius artimuosius, bet ir bendruomenės narius, žymius, nusipelniusius šalies žmones. Būtent toks mirusiųjų pagerbimas yra kartu ir prisiminimas, iš kur mes esame kilę, kad mes turime šaknis. Mes, lietuviai, esame tauta, kur

...
2020 m. lapkričio 13 d.

Ore sklandantis koronavirusas nesutrukdė Pipiriškių kaime įsikūrusiam "Sostinių golfo klubui“, pirmajam profesionaliam 18-os duobučių golfo aikštynui Lietuvoje, įgyvendinti suplanuotus renginius. O jų buvo išties nemažai ir visi labai reikšmingi.

2020 m. lapkričio 13 d.

Kaip pageltę lapai rudenį nukrenta ir sunyksta, taip ir žmogaus gyvenimas šioje žemėje anksčiau ar vėliau baigiasi. Per Vėlines mus apgaubia gedulas, rimtis, susikaupimas. Susimąstome apie žmogaus būties trapumą, laikinumą. Ir dar labiau branginame gyvenimą.

2020 m. spalio 28 d.

Jau ne pirmus metus per rudenėjančią Lietuvą keliaujanti neįgaliųjų draugijų meno mėgėjų kolektyvų šventė-konkursas "Vilties paukštė“ spalio 20 d. nusileido Elektrėnų kultūros centre. Renginyje dalyvavo ir kolektyvus sveikino Lietuvos neįgaliųjų draugijos (LND) pirmininkas Ignas Mačiukas, LND renginių organizatorė Saulė Vėjelienė, Lina Arlauskienė.

2020 m. spalio 28 d.
Spalio 17 d. Elektrėnų kultūros centre griaudė jau 32-oji respublikinė kapelų šventė, pradėjusi savo kelią 1988 metais. Šis tradicinis renginys kasmet nepalieka abejingų.
2020 m. spalio 22 d.
Elektrėnų švietimo paslaugų centre kartu su naujais mokslo metais startavo projektas "Sveikas ir darbingas - visada ant bangos“, skirtas skatinti socialinę atskirtį patiriančių asmenų socialinę integraciją per sveiką gyvenseną, kuriant ir plėtojant bendradarbiavimą su vietos veiklos grupėmis.
2020 m. spalio 22 d.

Pagarbiai

Audronius Ažubalis

Kviečiu palaikyti Audronių Ažubalį. Turėkime aiškią daugumą ir stiprią Vyriausybę. Būkime stiprūs kartu.

Ingrida Šimonytė

2020 m. spalio 22 d.
Spalio 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su ponia Diana Nausėdiene dalyvavo iškilmingoje Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo atidengimo ceremonijoje Valstybės vadovų panteone Antakalnio kapinėse.
2020 m. spalio 22 d.

Ankstų spalio 5 dienos rytą Žemiškąją kelionę baigė ir į Tėvo namus iškeliavo Juozas JANONIS (1934 07 09-2020 10 05) - Lietuvos Kultūros šviesulys, aktyvus visuomenininkas, politikas, savaitraščio "Elektrėnų žinios“ steigėjas, leidėjas, pirmasis redaktorius, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio grupių Vievyje, Elektrėnuose, Trakuose vienas steigėjų, Sąjūdžio Steigiamojo suvažiavimo delegatas. Spalvinga, turininga asmenybė, kurio gyvenimą aprašyti neužtektų keliolikos knygų.

...
2020 m. spalio 22 d.

Rugsėjo 27 dieną Elektrėnuose šurmuliavo kermošius, liejosi muzikos garsai, sukosi poros, buvo daug juoko ir linksmybių. Vyko tradicinė derliaus šventė "Gėrybių kraitė“, kurioje apsilankė Elektrėnų savivaldybės mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius, Žemės ūkio ir melioracijos skyriaus vedėjas Donatas Matijoška, Elektrėnų seniūnijos seniūnas Antanas Šalkauskas, Seimo narė Laimutė Matkevičienė. Mugėje amatininkai, bitininkai, ūkininkai, vaismedžių augintojai viliojo pirkėjus savomis

...
2020 m. spalio 17 d.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš rinkiminės E. Rudelienės sąskaitos. Užs. Nr. 374

2020 m. spalio 17 d.
nuoširdžiai dėkoju, kad parėmėte mano kandidatūrą ir TS-LKD siūlomą valstybės kelią. Dėkoju ir tiems, kurie pirmajame ture rinkotės kitus kandidatus, tačiau nelikote abejingi savo Tėvynės likimui. Turime didžiuotis savo modernia valstybe, sklandžiai veikiančiais demokratiniais procesais.
2020 m. spalio 9 d.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (toliau - LVŽS) - daugiau kaip šimtą metų aktyvios politinės veiklos patirtį turinti politinė jėga. (Su partijos istorija galite susipažinti puslapyje https://www.lvzs.lt/lt/). Savo politinę veiklą grindžiame tradicinėmis vertybėmis, gerovės visiems Lietuvos žmonėms siekimu, lietuvybės puoselėjimu ir aplinkosauginėmis idėjomis, kuriomis siekiame formuoti žaliosios Lietuvos viziją.

Per pastaruosius ketverius metus savo darbais

...
2020 m. spalio 9 d.

Mieli elektrėniečiai,

pasitikėkite mumis! Iš anksto nuoširdžiai dėkoju.

Sūnus pratęs mano darbus, tame tarpe, ir labdaros programą.

2020 m. spalio 2 d.

reikšmingus miestui, rajonui ar šaliai darbus negali atlikti vienas žmogus. Dirbantis vienas politikas - pasmerktas nesėkmei. Nuo pat darbo pradžios savivaldoje iki dabar mano įkvėpėjais, patarėjais ir geriausia komanda tapote Jūs, gyventojai, kurių interesus atstovauju jau šešerius vadovavimo savivaldybei metus. Visus šiuos metus gyvenu visų mūsų rūpesčiais, problemomis, pasiekimais. Džiaugiuosi, kad mums kartu pavyko nuveikti daug svarbių darbų, bet, akivaizdu, kad turime dar daug spręstinų kl

...