Kultūra / Švietimas

2015 m. kovo 6 d.

Šiltą pavasarėjantį vakarą Vievio biblioteką užplūdo lankytojai: šį kartą joje apsilankė Gintaro Rinkevičiaus kūrybinei veiklai neabejingi vieviečiai.

2015 m. kovo 4 d.

Vievio kultūros centre antrus metus veikiantis Trečiojo amžiaus universitetas (Vievio TAU) sėkmingai tęsia savo veiklą ir drąsiai gali pasigirti, jog ši veikla sietina ne tik su laisvo laiko praleidimu, bet ir su naudinga edukacija.

2015 m. kovo 4 d.

Pakalbinome Vievio kultūros centro (VKC) direktorę Audronę Stepankevičiūtę bei mišraus choro "Ievaras“ meno vadovę Drąsą Ramanauskienę.

2015 m. vasario 27 d.

Komisija iš 6 000 darbų išrinko 33 gražiausių ir originaliausių dailyraščių autorius, kurie kovo 6 d. varžysis penktojo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso "Rašom!“ finale. Lietuvos mokslų akademijoje vyksiančiame renginyje ne tik susirungs gražiausio rašto atstovai, bet ir bus surengtos dvi parodos: išskirtinių, prabangių plunksnakočių "Parker“ bei tautinės tematikos kaklaraiščių. Jas aplankyti galės visi norintys.

2015 m. vasario 26 d.
Vasario 21 d. Lietuvoje buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Rašytojos Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą "Pokalbis“ skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas. Diktantą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
2015 m. vasario 25 d.
Vasario 5-7 dienomis Vilniaus parodų ir kongresų centre "Litexpo“ vyko tryliktoji tradicinė žinių ir karjeros planavimo paroda ,,Mokymasis. Studijos. Karjera 2015“.
2015 m. vasario 23 d.
"Saugesnis internetas“ - tai Europos Komisijos (EK) Informacinės visuomenės direktorato programa, nuo 1999 metų vykdoma visose ES šalyse.
2015 m. vasario 19 d.
Kasmet Lietuvoje ir užsienyje organizuojamas Nacionalinis diktantas sulaukia vis didesnio populiarumo.
2015 m. vasario 19 d.
Adolfo Večerskio režisuota komedija "Meilė pagal grafiką“ žiūrovų pageidavimu atvyksta į Elektrėnus.
2015 m. vasario 13 d.
VšĮ Pilietinės minties institutas ir savaitraštis "Atgimimas“ jau aštuntą kartą rengia didžiulio populiarumo sulaukusį Nacionalinio diktanto konkursą.
2015 m. vasario 13 d.
Vasario 5-6 d. 2-4 klasių gimnazistai su mokytojais R. Kisnieriene, P. Tenikiu, R. Lapinskiene, Z. Gliebiene, V. Strasevičiene lankėsi tarptautinėje žinių ir karjeros planavimo parodoje "Studijos 2015“.
2015 m. vasario 10 d.

"Knygos nuskaidrina sielą, kelia ir stiprina žmogų, žadina jį tauriausiems siekiams, aštrina protą ir švelnina širdį“, - teigė XIX a. rašytojas Viljamas Tekerėjus.

2015 m. vasario 9 d.

"Dažnas intuityviai jaučiame, kad reikia būti atviram, spręsti pačiam dėl savo ateities, keistis, kai to iš mūsų reikalauja pasaulis, mokytis nuolat ir visą gyvenimą bei tinkamai valdyti savo karjerą, kad pasiektume profesinės sėkmės viršūnę.Kita vertus, turime naivų tikėjimą, kad gyvenime nuveiksime kažką ypatingo ir galėsime kuo nors būti geresni už kitus... O aš jau dabar žinau ir tikiu - gyvenu dėl to, kad keisčiau pasaulį ir palikčiau kažką po savęs. Ir tai nebūtinai kažkoks milžiniškas dar

...
2015 m. vasario 5 d.

Man nereikia klaust tavęs,

Aš jau atskiriu spalvas.

Danguje gelsva saulutė,
Girioj mėlyna žibutė,
Čia balti, balti dantukai,
Ten raudoni obuoliukai.
A. Matutis

2015 m. vasario 2 d.

Sausio 22 d. Vievio gimnazijos 3 kl. moksleiviai kartu su mokytojomis Irena Baliūniene ir Renata Kisnieriene dalyvavo netradicinėje pamokoje "2014 metų knygos rinkimai“.