Kultūra / Švietimas

2020 m. kovo 20 d.
Tradicinį Vievio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų koncertų ciklą "Šitam dideliam būry“ gražiu chorinės muzikos vakaru papildė Vievio chorai. Moterų choras "Vieva“, senojų choras (vadovė Rita Kraucevičiūtė), kamerinis choras "Con moto“, moterų vokalinis ansamblis (vadovė Audronė Stepankevičiūtė) dovanojo klausytojams puokštę lietuvių autorių originalių kūrinių, aranžuotų lietuvių liaudies dainų.
2020 m. kovo 20 d.

Kada žmogų traukia į biblioteką? Kai ten jautiesi kaip namie, kai ten gera ir įdomu. Taip atsakytų ne vienas. Kai gali pabendrauti, pasikalbėti apie tai, kas rūpi, apie skaitomas knygas ir savo darbus. Tai ypač aktualu šiandien, kai visi bėga, skuba, lekia... O mūsų siela pritrūksta ramybės ir grožio, artimo buvimo su bendraminčiais ir supratimo šalia esančių.

2020 m. kovo 20 d.

Skatinant mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerąja patirtimi, Elektrėnų pradinėje mokykloje organizavome integruotos veiklos konkursą "Elektrėnų žiburėliai“, kuris skirtas Elektrėnų miesto 60-čiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-čiui.

2020 m. kovo 20 d.
Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Elektrėnų odontologijos klinika ,,PDX dantukai" vykdė nemokamas individualias burnos ir dantų priežiūros konsultacijas ,,Burnos ir dantų priežiūros svarba kasdienybėje" .
2020 m. kovo 20 d.
Vasario 29 d. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinis centras organizavo pėsčiųjų žiemos žygį "Vasaris 2020“.
2020 m. kovo 4 d.

Vasario 13 d. Elektrėnų viešojoje bibliotekoje vyko edukacinis renginys "Pažink Sakartvelą“. Šalį ir jos tradicijas pristatė Nikotour Georgia įkūrėjas ir vadovas Nikolaz Berulava bei jo dešinioji ranka Lietuvoje elektrėnietė Sandra Vilkelytė. Pristatymas vyko skaidrių pagalba, iš kurių ne tik sužinojome daug ypatingų naujienų apie Sakartvelą, bet turbūt ne vienas ir susimąstėme apie kelionę į šią nuostabią šalį. Juk ir Miriam Beard yra sakiusi, kad ,,Keliavimas - tai ne vien vaizdų matymas

...
2020 m. kovo 4 d.

Straipsnio pavadinime nurodyta abreviatūra reiškia Lietuvos policijos Veteranų Asociaciją.

LPVA - tai savanoriška, demokratiška ir nepriklausoma organizacija, vienijanti policijos veteranus.

2020 m. kovo 4 d.

Vasario 21 d. Elektrėnų policijos komisariate įvyko ataskaitinis susirinkimas, kurio metu Veiklos skyriaus viršininkas Edgardas Telinskis ir Reagavimo skyriaus vyriausiasis tyrėjas Rimvydas Karpičius pristatė 2019 m. veiklos rezultatus. Tai pirmoji visuomenei parengta ataskaita, vadovaujant Elektrėnų PK viršininkui Almantui Lukšai, kuris šiose pareigose pradėjo dirbti 2019 m. balandžio pradžioje.

2020 m. kovo 4 d.

Vievio "Gintarinėje“ vaistinėje ir vėl įvyko nemokamas projekto "Popietė su vaistininku“ renginys. Šį kartą paskaitos tema buvo "Diabetas“, kurią skaitė populiarioji ir visų mylima vaistininkė Liubov Bartkienė.

2020 m. kovo 4 d.

Vasario 22-23 dienomis Šveicarijoje (Jonavos raj.) šeštą kartą vyko Lietuvos žiemos diskgolfo čempionatas. Jame dalyvavo ir prieš metus sukurto Elektrėnų diskgolfo klubo nariai - Andrė Pranukevičiūtė, Daiva Pranukevičienė ir Mykolas Krasnickas.

2020 m. kovo 4 d.

Vasario 12 d. Birštono sakraliniame muziejuje vyko Lietuvos katalikų bažnyčios metrikinių dokumentų skaitmeninimo rezultatų Kaišiadorių vyskupijoje viešas pristatymas. Tai trečioji vyskupija, kurios bažnyčių metrikų knygos buvo suskaitmenintos įgyvendinant projektą "Elektroninės paslaugos EAIS "Skaitmeninė skaitykla“ sukūrimas“.

2020 m. kovo 4 d.

Sausio 27 - 28 d. ir vasario 17 - 18 d. pagal "Living Works“ aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos programą vyko "ASIST“ mokymai, kuriuos organizavo Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

2020 m. kovo 4 d.
2020 m. vasario 22 d. Elektrėnų "Bočių“ bendrijos (pirm. Birutė Kizienė) ansamblis "Dubija“ (vad. Nijolė Ramanauskienė) su koncertine programa buvo pakviestas į Vilniaus pedagoginį institutą dalyvauti Europos pagyvenusių žmonių sąjungos konferencijoje.
2020 m. kovo 4 d.

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena - viena svarbiausių datų mūsų Tėvynės kelyje. Ši diena liudija apie drąsą, primena apie nenumaldomą tautos ryžtą gyventi laisvai ir savarankiškai.

Lietuvos gimtadienį šventė ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos bendruomenė.
2020 m. kovo 4 d.

Gimtųjų žodžių apkabintas,

Aš gyvas kalboje.

Sakau: esi man, kaip žibintas

Pasaulio tamsoje.

Kas moka žodį - randa kelią

Visur ir visada.