Kultūra / Švietimas

2014 m. spalio 6 d.

Rugsėjo 23 d. Elektrėnų bibliotekoje vyko projekto "Savivaldus jaunimas: jaunimo dalyvavimo vietos savivaldoje stiprinimas“ baigiamoji konferencija, kurios metu jaunimo atstovai dalijosi geraisiais savo veiklų mokyklose, bendruomenėse pavyzdžiais, diskutavo apie jaunimo dalyvavimo svarbą ir naudą asmeniniame gyvenime.

2014 m. spalio 6 d.
Linksmais atsiminimais dalinosi mokytojos Loreta Stadolnikienė, Audrutė Jančiauskienė, Teresė Einorienė, Albina Sidaravičienė, Vida Minkevičienė.
2014 m. spalio 6 d.
Kasmet baigiantis vasarai atvėsta orai, naktys ima ilgėti ir medžiai keičia spalvą. Prasideda nuostabus metų laikas - ruduo.
2014 m. spalio 6 d.

Praėjusį savaitgalį Elektrėnuose vyko tradicinė derliaus šventė "Gėrybių kraitė“.

2014 m. spalio 4 d.

Vievio lopšelio-darželio "Eglutė“ pedagogų komanda įgyvendino projektą "Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“.

2014 m. spalio 3 d.
Bočiai lankėsi Ukmergėje.
2014 m. spalio 3 d.

Rugsėjo 23-ioji - Lietuvos žydų genocido aukų atminties diena.

2014 m. spalio 3 d.

Šį nuostabų rudenį Vievio gimnazijos 5 kl. mokiniai su mokytojomis ir socialine pedagoge Aiste Apyvaliene dalyvavo projekte "Aš - visuomenės dalis“.

2014 m. spalio 3 d.

"Ne žemės derlumu, ne drabužių skirtingumu, ne šalies gražumu, ne miestų ir pilių tvirtumu gyvuoja tautos, bet daugiausia išlaikydamos ir vartodamos savo kalbą“ (M. Daukša).

2014 m. rugsėjo 30 d.

Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedre Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį.

2014 m. rugsėjo 29 d.

Visą rugsėjo mėnesį Vievio vaikų lopšelyje-darželyje "Eglutė“ vykdomas projektas "Aš saugus, kai žinau“.

2014 m. rugsėjo 27 d.

Rugsėjo 18 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro konditerio specialybės mokiniai lankėsi UAB "Saldi svajonė“ konditerijos ceche, kuriame įmonės vadovė Regina Berūkštienė vedė netradicinę pamoką: papasakojo apie nelengvą konditerio darbą, supažindino su įrengimais, suorganizavo ekskursiją po cechą.

2014 m. rugsėjo 25 d.

Vievyje, kaip ir visoje Lietuvoje bei Europoje, šių metų rugsėjo mėnesio 18-19 dienomis vyko Europos paveldo dienų (EPD) renginiai.

2014 m. rugsėjo 19 d.

Kur ieškoti idėjų verslui? Nuo ko pradėti savo verslą? Kaip apskaičiuoti išlaidas, prekių ar paslaugų kainą? Šiuos klausimus sau užduoda jauni žmonės, kurie nori pradėti savo verslą. Jie taip pat ieško, kas jiems gali padėti ir patarti.

2014 m. rugsėjo 19 d.
Prieš prasidedant vasaros sezonui savaitraštyje rašėme apie šįmet savo veiklos metines švenčiančią Vievio meno mokyklą (VMM), vadovaujamą direktorės Albinos Dmukauskienės.