Kultūra / Švietimas

2015 m. sausio 2 d.

Gruodžio 18 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko kalėdinis karnavalas tema "Žiemos pasaka“, kuris prasidėjo mokytojų kolektyvo pasirodymu.

2014 m. gruodžio 30 d.

Kauno technologijos universitetas (KTU) ir toliau tęsia sėkmingą bendradarbiavimą su Stanfordo universitetu (JAV). Vieno geriausių pasaulio universitetų mokslininkas dr. Artūras Vailionis gruodį skaitė paskaitas KTU studentams.

2014 m. gruodžio 23 d.

Prieš didžiąsias šventes susimąstome apie tai, ką turime brangiausio - šeimą ir artimuosius. Deja, Lietuvoje yra daug vaikų, kurių nepriglaudžia švelnios tėvų rankos.

2014 m. gruodžio 23 d.

Gruodžio 21 d. po 10 val. šv. Mišių sakralinės muzikos koncertą dovanos Minsko meno mokyklos mergaičių choras "Vetryk“ (vadovė Vera Dobrovolskaja).

2014 m. gruodžio 21 d.

Renginiui "Lietuvos energijos gamyba“ pristato“ dar nė nespėjus įsibėgėti, maestro Donatas Katkus žvilgtelėjo į laikrodį ir rimtu veidu pareiškė, kad susirinkusiems į renginio partnerės Elektrėnų bibliotekos salę nedaug su juo liko kankintis, tik dvi minutes. Tačiau šis pašmaikštavimas, mesteltas renginio pradžioje, ir liko tik pašmaikštavimu. Dvi minutės virto dviem valandomis, o ir po jų pilna salė vis bėrė klausimus ir nenorėjo svečio paleisti.

...
2014 m. gruodžio 21 d.

Adventas - laukimo, susikaupimo ir pasiruošimo Kristaus gimimo šventei metas.

2014 m. gruodžio 19 d.

Mokyklos muziejaus misija - ugdyti mokinių pilietinę ir tautinę savimonę, skatinti mokinių ir mokyklos bendruomenės domėjimąsi savo krašto praeitimi ir dabartimi, materialiu ir nematerialiu kultūros paveldu.

2014 m. gruodžio 18 d.

Tradicinių amatų atgaivinimas yra svarbus lietuvių kultūrai, todėl siekiama tęsti jau gilioje senovėje puikiai įvaldytas meno dirbinių tradicijas, atlikimo būdus naudojantis autentiškais raštais, spalvų deriniais.

2014 m. gruodžio 17 d.

Tradicinių amatų atgaivinimas yra svarbus lietuvių kultūrai, todėl siekiama tęsti jau gilioje senovėje puikiai įvaldytas meno dirbinių tradicijas, atlikimo būdus naudojantis autentiškais raštais, spalvų deriniais.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio 9 d. 17 val. Vievio kultūros centras (VKC) kartu su vietos meno mokykla (VMM), padedant ekspozicijos autoriaus tėčiui VMM mokytojui Augeniui Kaspučiui, surengė Kipro Kaspučio analoginės (panašumo) fotografijos parodos "Abandoned“ ("Apleista“) pristatymą.

2014 m. gruodžio 16 d.

Gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojomis R. Peleckiene ir V. Grincevičiene vyko į pažintinę profesinio veiklinimo išvyką.

2014 m. gruodžio 16 d.

(projektinė veikla VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre)
VšĮ Elektrėnų profesinis mokymo centras siekdamas ugdyti mokinių asmeninius sugebėjimus ir profesines kompetencijas jų pasirinktose profesijose, bei skatindamas mokytojus tobulėti savo profesinėse srityse, dalyvauja tarptautiniuose mobilumo projektuose siųsdamas profesijos moksleivius ir mokytojus į stažuotes įvairiuose ES šalyse. Šią galimybę suteikia Erasmus+ programa, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas rem

...
2014 m. gruodžio 15 d.

Išmokti pasigaminti savo rankų darbo žvakę - puikus užsiėmimas advento rimtyje, belaukiant Kalėdų stebuklo. Tad neatsitiktinai gruodžio 5 d. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje 1-4 klasių mokiniams buvo suorganizuota netradicinio ugdymo diena - edukacinė programa "Žvakių gamyba“.

2014 m. gruodžio 14 d.

Lapkričio 25 d. Semeliškių mokykloje vyko integruota dalyko ir užsienio kalbos mokymo pamoka "Šaltinio vanduo skaidrus kaip ašara?“

2014 m. gruodžio 12 d.

Kasmet rudenį paskelbiama, kokios lietuvių autorių knygos nominuotos Metų knygos rinkimuose.