Kultūra / Švietimas

2015 m. rugpjūčio 10 d.
Susitikti su Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos direktore Gene Dapkevičiene ėjau žingsniu mokinuko, kuriam priešaky - svarbus gyvenimo egzaminas.
2015 m. rugpjūčio 5 d.
Lietuvoje Oninės tradiciškai švenčiamos liepos 26-ąją. Tądien Vievio Šv. Onos bažnyčia surengė titulinius atlaidus, po kurių Vievio kultūros centre (VKC, vad. Audronė Stepankevičiūtė) vyko varduvininkių pagerbimas bei koncertas.
2015 m. liepos 30 d.
Liepos 13-24 d. Vievio kultūros centras (VKC) savo patalpose antrą kartą suorganizavo nemokamą meninę, sportinę ir kultūrinę vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklėlę.
2015 m. liepos 23 d.
Vievio kultūros centro kamerinis choras "Con moto“ birželio pabaigoje dalyvavo VIII Šiaurės ir Baltijos dainų šventėje Rygoje.
2015 m. liepos 20 d.
Abromiškių kaimo bendruomenė, Lietuvos šaulių sąjunga ir Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga 4-ąjį kartą kviečia visus, kuriems svarbi Lietuvos laisvė ir nepriklausomybė, į žygį - partizano Jono Misiūno-Žalio Velnio pramintais takais.
2015 m. birželio 26 d.
Moterų choras "Vieva“ žinomas ne tik Vievyje. Mirus ankstesnei kolektyvo vadovei Daliai Mankutei, dabar į repeticijas kviečia Vievio kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė.
2015 m. birželio 19 d.

Akivaizdu, jog Vievio meno mokykla jos direktorei Albinai Dmukauskienei reiškia kur kas daugiau nei vien darbo vietą. Vadovė kantriai vedžioja po mokyklos klases ir pasakoja, kas jau pasikeitę į gera, ką dar reikėtų atnaujinti.

2015 m. birželio 16 d.

Beveik 80 Vievio gimnazijos moksleivių vasaros atostogas pasitiko neeiline ekskursija į Latviją bei Švediją.

2015 m. birželio 14 d.

Viltis minima graikų mite apie Pandoros skrynią. Į šią skrynią pavydūs dievai sudėjo visas negandas žmonijai. Atidarius skrynią, žemę nusėjo blogybės, ligos, vargai. Nespėjo iš jos pasprukti tik VILTIS.

2015 m. birželio 12 d.

Jei mėgsti saldumynus, skanų maistą ir tau smagu iškepti įdomų pyragą, sukurti nepaprastą patiekalą arba aptarnauti svečius ir suplakti kokteilį, daug negalvok - baigęs pagrindinę mokyklą ar dvylika klasių ateik mokytis į VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centrą ir būtinai pasirink vieną iš maisto ruošimo ar aptarnavimo specialybių.

2015 m. birželio 12 d.

Baigiantis mokslo metams jau 12 kartą surengta tradicija tapusi sveikatingumo ir paramos mokyklai akcija "Bėgu "Ąžuolynui“.

2015 m. birželio 11 d.

Birželio 9 dieną Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatytas "Bibliotekos pažangai 2“ projektas "Saviraiškos erdvės paaugliams ir jaunimui įkūrimas“.

2015 m. birželio 10 d.
Pasibaigus Rimos Gritienės 30 metų pedagoginės veiklos paminėjimo koncertui pakalbinau šią smuiko mokytoją.
2015 m. birželio 8 d.
Poezijos paukštė, jau 51 kartą pakėlusi sparnus skrydžiui per Lietuvą, 39 kartą atskrido į Elektrėnus.
2015 m. birželio 1 d.
Gegužės 15-17 bei 24 d. Vievio kultūros centras į IX tarptautinį chorų festivalį "Mūsų dainose 2015“ pakvietė ne tik respublikos miestų bei rajonų įvairaus amžiaus dainininkus, šokėjus bei muzikantus, bet ir svečius iš Estijos.