Kultūra / Švietimas

2021 m. sausio 7 d.

Gruodžio 21 dieną, nuotoliniu būdu, vyko Lietuvos Respublikos Prezidento susitikimas su Elektrėnų, Trakų ir Širvintų savivaldybių socialinės globos įstaigų vadovais ir gyventojais. Prezidentas ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis, šiltai bendravo su gyventojais, išklausė vadovų pasisakymus kaip sekasi dirbti ir gyventi karantino laikotarpiu, pasidomėjo nuomone apie skiepus nuo COVID-19.

2021 m. sausio 7 d.

Siaučianti pandemija ir karantinas pakoregavo daugelį gyvenimo sričių, tarp jų ir kultūrinių renginių organizatorių darbą. Teko persikelti į virtualią erdvę ir bendrauti su gyventojais nuotoliniu būdu. Nors ir kaip koronavirusas stengėsi pavogti Kalėdas, nepavyko. Visą kalėdinį laikotarpį seniūnijų renginių organizatorės su seniūnais pasistengė, kad seniūnijose netrūktų šventinių akimirkų - būtų įžiebtos kalėdinės eglutės, apsilankytų Kalėdų Senelis, o mažieji gyventojai neliktų be

...
2021 m. sausio 7 d.

Kaip pakuosime kalėdines dovanas šiemet? Ar norime būtų originalūs? Šių metų dovanų pakavimo priemones gali padiktuoti ne tik stiliaus tendencijos, bet ir pandemijos iššūkių paskatinta elgsena bei augantis rūpestis aplinkosauga. Mes rekomenduojame pakuoti dovanas į specialiai parinktus jau perskaitytus "Elektrėnų žinių“ laikraščius.

2021 m. sausio 7 d.
Metų pabaiga visada paskatina apžvelgti nuveiktus darbus. Šie metai nepanašūs nei į vienus prieš tai buvusius Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje. Visi numatyti darbai ir veiklos susidūrė su pandemijos iššūkiais, kurie tęsiasi dar ir šiandien.
2021 m. sausio 7 d.

Šalies mastu buvo paskelbtas konkursas "Tautos dvasios beieškant“, skirtas tautodailės metams paminėti. Konkurso nuostatai buvo paskelbti 2020 metų pradžioje, o pats konkursas vyko kovo-lapkričio mėnesiais. Mokyklos kraštotyrininkai, susipažinę su konkurso nuostatais, nusprendė, kad rašyti yra apie ką. Mokiniai susiskirstė į tris grupes, išsirinko temas ir darbo vadovus ir prasidėjo veikla.

2020 m. gruodžio 26 d.
2020 m. gruodžio 26 d.
2020 m. gruodžio 26 d.

Nors už lango beveik metus siaučia virusas ir susiduriama su iššūkiais, tačiau Vievio vaikų dienos centre septintus metus įgyvendinamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamas projektas ,,Gerovės kelias“ tęsė veiklas. Visus metus įvairių užsiėmimų metu vaikai turėjo galimybę pasinerti į smagias iniciatyvas ir laiką leisti turiningai.

2020 m. gruodžio 26 d.

Prieškalėdinio laikotarpio "Elektrėnų žinių“ viešnia - Neringa LAPINSKIENĖ, kompozitorė, režisierė, devynių knygų vaikams autorė, turinti trisdešimt penkerių metų pedagoginio darbo stažą. Sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti... Tad kviečiu į įdomią pažintinę kelionę.

2020 m. gruodžio 26 d.

Gruodžio 5-osios šeštadienio vakarą Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje buvo įžiebta margaspalvė eglė. Šiais metais Elektrėnų miestas švenčia 60-metį, todėl savivaldybės ir seniūnijos darbuotojai pasistengė, kad reginys būtų ypatingas ir įsimintinas.

2020 m. gruodžio 26 d.

Prasidėjusi koronaviruso antroji banga mylintiems meną žmonėms atėmė galimybę aplankyti puikias parodas, kurios puošia Elektrėnų kultūros centro, savivaldybės, bibliotekos patalpas. Pristatau šias nuostabias parodas mūsų laikraščio skaitytojams.

2020 m. lapkričio 21 d.

Apmaudu, kad esant ypatingai prastai situacijai šalyje aukščiausios šalies institucijos - premjeras, sveikatos ir švietimo ministrai, vyriausybė - nusikrato atsakomybės ir leidžia savivaldybėms bei mokykloms pačioms spręsti, kiek ir kokių priemonių imtis organizuojant ugdymo procesą visai šaliai kovojant su pandemija. Arba nesiimti... Nes realių priemonių, išskyrus nuotolinį ugdymą, greičiausiai, tiesiog nėra (karalius - nuogas, deja, net ir šioje situacijoje!).

2020 m. lapkričio 21 d.

Juozas ir Onutė NARKEVIČIAI kartu per gyvenimą žingsniuoja jau 66 metus ir 6 mėnesius. Kur slypi šios jų santuokos paslaptis. Ką jiems patiems reiškia šis ilgas drauge per gyvenimą nueitas kelias. Kaip leidžia dienas karantino metu. Apie visa tai ir dar daugiau kalbėjomės su šia nuostabia pora.

2020 m. lapkričio 21 d.

Š. m. spalio 27 dieną Elektrėnų socialinių paslaugų centro Kazokiškių vaikų dienos centro auklėtiniai kartu su darbuotojomis vyko į Kauno Akropolio kino teatrą. Keliavome traukiniu, kas vaikams visuomet suteikia nemažai teigiamų emocijų.
2020 m. lapkričio 21 d.

Baltamiškio kaime, Vievio seniūnijoje, Elektrėnų savivaldybėje yra pastatytas paminklas pasieniečiui Jurgiui Kybartui, kuris žuvo eidamas tarnybą, atminti. Vietovę antrus metus iš eilės savanoriškai tvarko daugybė pilietiškų gyventojų kartu su Baltamiškio bendruomene.