Kultūra / Švietimas

2014 m. lapkričio 5 d.

Paskaitą apie istoriškai informuotą senosios muzikos atlikimą su vaizdiniais ir garsiniais pavyzdžiais vedė išilginės fleitos ir cinko (senovinis pučiamasis instrumentas, buvo populiarus Europoje nuo viduramžių iki XVIII a.) virtuozas, Bazelio "Schola Cantorum“ ir Trosingeno muzikos universiteto magistras bei Sorbonos universiteto Paryžiuje doktorantas Rodrigo Calveyra (Brazilija/Prancūzija).

2014 m. lapkričio 5 d.

Spalio 28 d. Elektrėnų viešojoje bibliotekoje vyko jau tradicija tapęs renginys Tarptautinei baltosios lazdelės dienai paminėti.

2014 m. lapkričio 4 d.

Spalio mėn. Vievio gimnazijos 5-8 ir 1-4 kl. moksleiviai dalyvavo projekte "Mes už sveiką gyvenimą“.

2014 m. lapkričio 4 d.

Sveiki gyvi, sveteliai,

Mūsų mylimieji,

Ar gera buvo

Vieškeliu važiuoti?

Ar nepailso

Širmieji žirgeliai?

Tokia daina saulėtą spalio 28 dieną buvo pasitikti svečiai, atvykę į ilgai lauktą liaudies amatų kūrybinių dirbtuvių atidarymą.

...
2014 m. lapkričio 4 d.

Spalio 23 d. Elektrėnų meno mokyklos (EMM) styginių instrumentų skyrius surengė koncertą Vaikų dienos centre (VDC).

2014 m. lapkričio 2 d.

Mokiniai didžiąją dienos dalį praleidžia mokykloje, įgyja žinių, mokosi bendrauti, formuoja pasaulėžiūrą ir vertybes. Labai svarbu, kad į mokyklą vaikai eitų noriai, joje prasmingai leistų laiką. Už tai yra atsakingi ne tik mokytojai, bet ir tėvai.

2014 m. lapkričio 2 d.

Spalio 29 d. Elektrėnuose buvo surengtas renginys-diskusija "Skaidrumo dirbtuvės“.

2014 m. spalio 31 d.

Nuo rugsėjo 1-osios į "Versmės“ gimnazijos bendruomenę įsijungė 130 pirmokų.

2014 m. spalio 31 d.

Spalio 23 d. Vievio meno mokyklos (VMM) fortepijono mokytojos Violeta Sotnikovienė ir Asta Karpičienė surengė XIII šios ugdymo įstaigos jaunųjų muzikantų koncertą "Rudens džiazas“.

2014 m. spalio 28 d.

Spalio 16 d. PLC "Mega“ suorganizavo viešą akciją "Didžiausia dovana - gyvybė“, skirtą Pasaulinei organų donorystės dienai paminėti. Pagrindinis tikslas - atkreipti visuomenės dėmesį į organų donorystę ir transplantaciją.

2014 m. spalio 28 d.

"Grybai, eikime į mūšį!“ - spalio 17 d. Vievio lopšelyje-darželyje "Eglutė“ skambėjo žodžiai, kvietę vaikus, pedagogus, įstaigos darbuotojus į pedagogų parengtą spektaklį vaikams pagal eiliuotą Just. Marcinkevičiaus kūrinį "Grybų karas“.

2014 m. spalio 27 d.

Spalio 18 d. Elektrėnų kultūros centro salėje buvo surengta jau 26-oji liaudiškos muzikos kapelų šventė - varžytuvės.

2014 m. spalio 23 d.

Spalio 13-17 dienomis Kietaviškių pagrindinėje mokykloje vyko "Sveikatingumo pertraukų savaitė“.

2014 m. spalio 20 d.

Mokykla, kurioje mums gerai žinomais metodais mokiniai įgyja žinių, gyvuoja ne vieną dešimtmetį. Tai suolai eilėmis, mokytojas, knyga, lenta. Taip mokėsi dabartiniai seneliai, tėvai, taip žinių siekia ir mokiniai. Aišku, XXI amžiuje mokykla nebeįsivaizduojama be kompiuterio, išmaniosios lentos, vaizdo projektoriaus. Tai jau įprasta. Kai prieš keletą metų Elektrėnų "Versmės“ gimnazijoje buvo atidaryta gamtos laboratorija, muzikos studija, treniruoklių salė, gimnazijos bendr

...
2014 m. spalio 20 d.

Spalio 9 d. Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau - EPMC).