Kultūra / Švietimas

2016 m. sausio 14 d.
Nuolat dalyvauti renginiuose, konkursuose, siekti tobulėjimo - tokia gimnazijos žurnalistų būrelio kasdienybė.
2016 m. sausio 7 d.
Lietuvos vaikų psichikos sveikatos rodikliai ES šalyse yra vieni blogiausių.
2015 m. gruodžio 30 d.
Ar pastebėjote, kaip vis dažniau nuščiūva dangus, o mintys pasiduoda džiaugsmingai nuojautai? Tai reiškia viena: artėja stebuklingas ramybės, gerumo ir...dovanų metas - ŠV. KALĖDOS!
2015 m. gruodžio 30 d.
Biblioteka - tai žmogaus dvasinių vertybių lobynas. Knygos - tai minties laivai, plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą.
Frankas Bekonas
2015 m. gruodžio 30 d.
Tęsiantis prasmingam bendradarbiavimui tarp Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos ir "Lietuvos energijos gamybos“, savivaldybės gyventojams suorganizuotas neeilinis susitikimas su "Misija Sibiras’15“ dalyviais.
2015 m. gruodžio 18 d.
Gruodžio 8 d. pasibaigė smagieji "Auksinių europrotų“ antradieniai bibliotekoje, parodę, kiek išmintingų, protingų ir gudrių žmonių turime savivaldybėje!
2015 m. gruodžio 16 d.
Ketvirtą Advento sekmadienį Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės Bažnyčioje, 2015-12-20 po 10 val. Šv. Mišių sakralinės vokalinės muzikos koncertą mums dovanos ansamblis iš centrinės Afrikos šalies Ugandos sostinės Kampalos "Aba Taano“ (vadovas Ssenteza Derrick).
2015 m. gruodžio 9 d.
Lapkričio 27 d. Vievio meno mokykla Elektrėnų sav. literatūros ir meno muziejuje surengė pilietinio ir tautinio ugdymo projekto VI respublikinio mokinių piešinių konkurso "Senų daiktų istorijos“ 2015 m. baigiamąjį renginį ir parodos atidarymą.
2015 m. lapkričio 26 d.
Dauguma Elektrėnų miesto gyventojų mena 1975 m. rugsėjo 1 d., kai iškilminga 72 mokytojų ir apie 1000 mokinių eisena iš Elektrėnų vidurinės mokyklos patraukė į naujai pastatytą Elektrėnų 1-ąją vidurinę mokyklą, dabar vadinamą "Ąžuolyno“ vardu.
2015 m. lapkričio 26 d.
Lapkričio 15 d. Vievio kultūros centras kartu su partnere - Vievio bendruomenės santalka surengė XIII tradicinę Elektrėnų savivaldybės kapelų šventę "Stovi malūnas prie kelio“, kaip visuomet, sutraukusią daug žiūrovų.
2015 m. lapkričio 26 d.
Pasikalbėti apie Pastrėvio kaimą ir jame gyvenančius žmones su Viktorija Juknevičiene susitikome renovuotame kaimo mokyklos pastate. Mokykloje kalbėjomės ne tik todėl, kad Viktorija jau dešimti metai dirba priešmokyklinio ugdymo pedagoge.
2015 m. lapkričio 18 d.
Vievio gimnazija ruošiasi jubiliejui. Nuo rugsėjo vyksta renginiai: "Sužinok, išmok, pritaikyk“, "O žodi, žodi! Argi tu už tylą ne iškalbingesnis?“, Tiksliųjų mokslų savaitė, viktorinos, tinklinio turnyrai, skaitykloje ir koridoriuose - parodos, primenančios mūsų laimėjimus, mokiniai įvairiomis kalbomis kuria ir sprendžia kryžiažodžius, rašo rašinėlius.
2015 m. lapkričio 18 d.
Lapkričio 6 d. Vievio gimnazijoje vyko 1a, 1b ir 1c kl. krikštynos. Tai šventė, kurios metu pirmokai tampa tikrais Vievio gimnazijos bendruomenės nariais.
2015 m. lapkričio 18 d.
Kietaviškių bibliotekininkė kartu su mokytoja Dovile Jankauskiene ikimokyklinukų grupę pakvietė į popietę "Draugystės tiltai“, skirtą Šiaurės šalių savaitei.
2015 m. lapkričio 9 d.
Apie Vievio jaunimo sumanymus ir jų įgyvendinimą pasikalbėjome su Vievio kultūros centro (VKC) darbuotoju Mykolu Krasnicku ir savanore Marina Rasputna.