Kultūra / Švietimas

2014 m. lapkričio 30 d.

Daug Lietuvoje gražių nedidelių miestelių, turtingų savo kultūriniu paveldu, tačiau ne kiekviename užgimusios tradicijos išsilaiko daugiau nei dešimtmetį.

2014 m. lapkričio 30 d.

Lapkričio 24 d. Elektrėnų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje svečiavosi būrelio "Jaunasis gelbėtojas“ (Elektrėnų "Ąžuolyno“ ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos) mokiniai bei vadovės.

2014 m. lapkričio 28 d.

Projektas "Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“ Lietuvoje rengiama daugelį metų.
Vėlyvo rudens vakarais jauną ir seną šildo miela širdžiai knyga ir garuojantis arbatos puodelis su imbieriniu sausainiu, o būtent ši savaitė primena, kad galime pasidžiaugti ir Šiaurės šalių literatūros lobiais.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 15 d. Lazdėnų bendruomenė "Liepa“ (Elektrėnų sav. Vievio sen., vad. Alicija Butkevičienė) suorganizavo padėkos vakaronę.

2014 m. lapkričio 27 d.

Lapkričio 13 d. Elektrėnų ir Vievio neįgaliųjų draugijų (END, VND, vad. Ona Medzikauskienė ir Marijona Pacevičienė) meno kolektyvai (vad. Nijolė Skuodienė ir Drąsa Ramanauskienė) dalyvavo Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus salėje vykusioje tradicinėje Lietuvos neįgaliųjų draugijos mėgėjų meno kolektyvų šventėje "Vilties paukštė 2014“.

2014 m. lapkričio 24 d.

Lapkričio 12 d. Kietaviškių pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse buvo suorganizuota atvirų durų diena. Jos metu tėveliams buvo sudaryta galimybė dalyvauti vaikų ugdymo procese.

2014 m. lapkričio 24 d.

2014 m. lapkričio 12 d. Lietuvos edukologijos universitete (LEU) vyko apskritojo stalo diskusija "Mokytojo rengimo kokybė socialinės partnerystės kontekste“.

2014 m. lapkričio 24 d.

Mėnuo pralėkė nepastebimai, ir vėl atėjo metas rašyti apie jauną ir talentingą žmogutį. Šį kartą pakalbinau devyniolikmetę Brigitą Jakonytę iš Pylimų kaimo (Vievio sen.).

2014 m. lapkričio 24 d.

Karjera - dažniausiai girdime ir suprantame šį žodį, kai siekiame aukštesnių pareigų, geresnio posto. Bet pirmiausiai karjera turėtų prasidėti nuo savęs pažinimo.

2014 m. lapkričio 24 d.

Tarptautinio istorinio teisingumo komisija jau dvyliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios - Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje.

2014 m. lapkričio 24 d.

Nors ir šaltoką lapkričio 18 d. popietę, tačiau labai šiltai mūsų gimtajame mieste buvo sutikta Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, rašytoja, dramaturgė, vertėja Ramutė Skučaitė bei aktorius Gintaras Mikalauskas. Šį susitikimą suorganizavo Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos rašytojų sąjunga.

2014 m. lapkričio 24 d.

Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, o didelės stiprybės ženklas. (Dalai Lama)

2014 m. lapkričio 21 d.

Lapkričio 18 d. Vievio gimnazijoje apsilankė "Mobilioji bioklasė“ - pirmoji šalyje mobili laboratorija.

2014 m. lapkričio 18 d.

Spalio mėn. visą Semeliškių vaikų darželio bendruomenę sujungė pažintinė veikla "Lino kelias“.

2014 m. lapkričio 18 d.

EPMC pedagogai stengiasi kuo labiau sudominti jaunimą. Anksčiau užtekdavo vadovėlio, mokytojo paaiškinimo, uždavinio sprendimo lentoje, o dabar siekiant kelti mokinių motyvaciją tradicinių priemonių neužtenka.