Kultūra / Švietimas

2014 m. gruodžio 11 d.

Nuo 1981 m. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje veikia kraštotyros muziejus ir jaunųjų kraštotyrininkų būrelis, vykdomos ekspedicijos.

2014 m. gruodžio 9 d.

Vairuosi pats ar važiuosi su minia? Sėsk prie savo verslo vairo!!!

("Versli Lietuva“)

2014 m. gruodžio 9 d.

Lapkričio 28 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta nauja muzikos pedagogės, kompozitorės, dainų ir knygelių vaikams autorės Neringos Lapinskienės knygelė "Fėjų pasakos“.

2014 m. gruodžio 8 d.

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras nuo 2013 m. gruodžio 4 d. bendradarbiauja su VšĮ "Socialiniai paramos projektai“ ir kartu įgyvendina projektą "Kompleksinis informavimas ir švietimas kaip socialinių problemų ir diskriminavimo darbo rinkoje mažinimo priemonė“, Nr. VP-1.3-SADM-01-K-02-009.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio 29-30 d. Minske (Baltarusija) vyko pasaulio reitingo sportinių šokių varžybos "Style cup 2014“, kuriose dalyvavo šokėjai ir vertintojai iš 13 valstybių.

2014 m. gruodžio 8 d.

Lapkričio-gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai turėjo galimybę pabuvoti Austrijoje.

2014 m. gruodžio 5 d.

Jau rudenį žvarbūs vėjai nupūtė, žiema pasibeldė į duris, rodos, namuose taip jauku, kad niekur išeit nesinori.

2014 m. gruodžio 3 d.

LR sveikatos ministerija bei Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras rugsėjo ir spalio mėnesiais inicijavo šalies mokyklose akciją "Sveikatingumo pertraukų savaitė“.

2014 m. gruodžio 3 d.

Lapkričio 23 d. Elektrėnų kultūros centras (EKC, vad. Remigijus Suslavičius, renginio iniciatorė direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Vida Ališauskienė) vaikučiam,s jų tėveliams bei seneliams suorganizavo tradicinę XII šventę "Linksmybių karuselė“. Į renginį susirinko daug mažylių ir suaugusiųjų.

2014 m. gruodžio 3 d.

Lapkričio 19 d. Elektrėnų meno mokykloje viešėjo vienas žymiausių ir labiausiai atliekamų pasaulyje Lietuvos kompozitorių, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Anatolijus Šenderovas.

2014 m. gruodžio 3 d.

Ebru meno - tapymo ant vandens - neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ "Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu ir papildo neformaliojo ugdymo modelį.

2014 m. gruodžio 2 d.

Pastaraisiais metais mažėjantys iškastinių gamtinių išteklių resursai paskatino pasaulio valstybes domėtis energiškai efektyvių (pasyvių) pastatų statyba.

2014 m. gruodžio 2 d.

2014-ieji paskelbti Teatro metais, ta proga į Kietaviškių kultūros klubą buvo pakviesti Elektrėnų kultūros centro ir Gilučių kultūros klubo dramos būrelių kolektyvai.

2014 m. gruodžio 2 d.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra knyga, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti Tolerancijos knygą.

2014 m. lapkričio 30 d.

Lapkričio 25 d. Vievio kultūros centras (toliau - VKC) pakvietė į spektaklio "Nauji karaliaus drabužiai“ pagal H. K. Anderseno pasaką premjerą.