Kultūra / Švietimas

2015 m. kovo 23 d.

Visa Lietuva šventė 25-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines. Ta proga buvo organizuojamos įvairios akcijos, pilietinės iniciatyvos, šventės.

2015 m. kovo 20 d.

Naujosios vakarietiškos tradicijos mūsų visuomenėje prigyja vis greičiau, tačiau gyvendami naujaisiais laikais neturėtume pamiršti ir senųjų lietuviškų švenčių bei papročių.

2015 m. kovo 20 d.

Lietuva yra nepriklausoma. Kažkada dėl nepriklausomybės žmonės kovojo. Žmonės žuvo, dėl to ir tikiuosi, kad daugiau karo nebus. Lietuva man patinka, nes ji yra mano ir visų lietuvių žemė. Linkiu Lietuvai, kad ji būtų laisva, o čia gyvenantys žmonės ją mylėtų, saugotų, kovotų ir gintų savo šalį, būtų draugiški ir linksmi. Lietuva esame mes, lietuvaičiai. Kokie būsime, tokia bus ir Lietuva.

Evelina (6 m.) ir mama Inga

...
2015 m. kovo 17 d.

Praėjusią savaitę Elektrėnų mokykloje-darželyje "Pasaka“ bendruomenės nariams buvo surengtas seminaras "Kaip pergudrauti stresą“.

2015 m. kovo 16 d.

Kovo 9 d. Vievio meno mokykla (VMM) surengė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtą festivalį - konkursą "Laisvės šokis“.

2015 m. kovo 16 d.

"MoMoLab“ - tai dar viena Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto "Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas“ programa, kurioje dalyvauja Vievio gimnazija.

2015 m. kovo 16 d.

Vasario 20-21 d. Elektrėnų savivaldybės literatūros ir meno muziejuje jau 4 kartą vyko respublikinė lituanistų konferencija "Justinas Marcinkevičius: "Ne dėl savęs turbūt esu“.

2015 m. kovo 16 d.

Kovo 11 d. vidurdienį Vievio kultūros centras (VKC, vad. Audronė Stepankevičiūtė) kartu su AB "Lietuvos geležinkeliai“ (vad. Stasys Dailydka) ir UAB VIP Viešosios informacijos partneriai“ vietos geležinkelio stotyje suorganizavo pilietinę akciją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

2015 m. kovo 16 d.

Kaziuko mugė Lietuvoje jau yra tapusi gyva legenda. Tai šventė ir tradicinis prekymetis, vykstantis kiekvienais metais Vilniuje kovo pradžioje ir pritraukiantis šalies tautodailininkus, amatininkus su sukurtais unikaliais rankų darbo gaminiais.

2015 m. kovo 16 d.

Vasario 26 d. Elektrėnų pradinės mokyklos salėje vyko pirmokų projekto "100 dienų mokykloje“ baigiamasis koncertas.

2015 m. kovo 13 d.

Kovo 9 d. meras Kęstutis Vaitukaitis, administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas su Lietuvos dailininkų sąjungos atstovais aptarė Elektrėnų miesto erdvių vizualizavimo galimybes.

2015 m. kovo 13 d.

Kovo 9 dieną Vievio bibliotekoje įvyko susitikimas su meno kūrėjais: poetu, vertėju Antanu A. Jonynu ir fotomenininku M. Norkumi.

2015 m. kovo 12 d.

Šių metų vasario 26 dieną vyko Elektrėnų savivaldybės konkursas "Raštingiausias dvyliktokas“, kuriame dalyvavo Elektrėnų "Versmės“, Vievio, Semeliškių gimnazijų bei VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro abiturientai.

2015 m. kovo 11 d.

"Jeigu tikrai nori patekti į Olimpo kalną, neabejok, kad kiekvienas žingsnis veda tave jo pusėn - ir to bus gana.“

2015 m. kovo 9 d.

Paskutinę vasario savaitę respublikoje vyko nacionalinis konkursas "Švari kalba - švari galva“.