Kultūra / Švietimas

2021 m. birželio 17 d.

Š. m. gegužės 26-28 dienomis Elektrėnų savivaldybės priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai laikė profesinio pasirengimo ir gaisrinių automobilių vairavimo patikrinimą.

2021 m. birželio 17 d.

Gegužės 30 d. Kietaviškių parapijoje vyko didžiulė iškilmė - tituliniai Švč. Trejybės atlaidai. Mišias aukojo ir turiningą pamokslą pasakė Lie­tu­vos ka­riuo­me­nės Or­di­na­ria­to ka­pe­lio­nas,
kpt. Saulius Kristapavičius
.

2021 m. birželio 17 d.
2021 m. gegužę Pakalniškių kaimo seniūnaitė Inga Čižienė dalyvavo "Active Citizens“ mokymuose apie fasilitatorius, po kurių buvo galimybė rašyti nedidelį projektą bendruomenės idėjai įgyvendinti.
2021 m. birželio 17 d.

Gegužės 27 d., švenčiant Švč. Trejybės iškilmę Semeliškių Šv. Lauryno bažnyčioje, Pirmąją Komuniją priėmė 35 Semeliškių parapijos (Pastrėvio, Beižionių, Semeliškių) vaikučiai. Pirmąją Komuniją suteikė Semeliškių Šv. Lauryno parapijos klebonas Gediminas Mieldažis, vaikučius paruošė katechetė Nijolė Ustilienė.

Redakcijos informacija

2021 m. birželio 7 d.

Pelnyti geriausiųjų titulą nėra lengva, jį išlaikyti - dar sunkiau. Visgi Krašto apsaugos savanorių pajėgų 804 Trakų-Elektrėnų kuopos kariai įrodė, kad nuosekliu darbu ir trykštančia motyvacija galima titulą ne tik pelnyti, bet ir išlaikyti.

2021 m. birželio 3 d.

Gegužės 23 d. Kazokiškių Švč. Mergelės Marijos Nugalėtojos bažnyčioje vyko Sekminių atlaidai, buvo pašventinti naujai pastatyti Parapijos namai. Šventosios Dvasios atsiuntimo - Sekminių - iškilmės Eucharistijai vadovavo, homiliją pasakė, Parapijos namus pašventino Kaišiadorių vyskupijos vyskupas JE Jonas Ivanauskas.

2021 m. birželio 3 d.

O Tarybos posėdis vis dar iš namų. Taip natūraliai norisi sugrįžti į tarybos posėdžių salę. Tačiau Vyriausybei pratęsus karantiną iki liepos mėnesio - to teks palaukti. Dar ir oras prastokas... Šiandieninis posėdis sudarytas iš dviejų dalių.

2021 m. birželio 3 d.

Gegužės 25 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko filmavimas "Sėkmės istorija“, kuriame dalyvavo elektrėnietė Sandra Vilkelytė-Berulava. Šia proga Sandra nutarė pristatyti ir papasakoti gruziniško maisto įmonės "Sakartvelo skoniai“ Elektrėnuose sėkmės istoriją.

2021 m. gegužės 27 d.

Gegužės 15-ąją - Tarptautinę šeimos dieną - Lietuvoje vyko protesto akcija-mitingas "Didysis šeimos gynimo maršas 2021“, kuris sulaukė prieštaringų vertinimų. "Elektrėnų žinių“ skaitytojus supažindiname su mitingo metu organizatorių pateiktais Reikalavimais LR Seimo pirmininkei, LR Ministrei Pirmininkei, LR Seimui bei Kreipimusi į LR Prezidentą.

2021 m. gegužės 27 d.

Po ilgos pertraukos gegužės 15-ąją Elektrėnų kultūros centre vyko romansų vakaras, sukvietęs žiūrovus į šiltą, jaukų, meile alsuojantį dainų vakarą. Renginį vedė Gintas ir Sigita Remeikos. Pradėję nuostabiomis eilėmis apie meilę, kuri dažniausiai netikėtai, lyg iš dangaus, mus užklumpa, išaukština, suartina, kartais kankina, bet dažniausiai padaro geresnius, į sceną kvietė romansų atlikėjus: Elektrėnų kultūros centro folklorinį ansamblį "Runga“, vadovė Vi

...
2021 m. gegužės 20 d.

"Porsche Klubas Lietuva“ gegužės 8 d. kvietė į turistinio, pažintinio ralio sezono atidarymą. Renginio maršrutą rengia VšĮ Motobaltija (direktorius Mark Dolgov), kuri vienintelė Lietuvoje jau dešimtį metų organizuoja unikalaus formato pažintinius ir istorinius ralius "Ryterna Modul Mototourism rally“ ir "Mototourism Sprint“ intelektualiems keliautojams, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 1 500 dalyvių motociklais. Šį kartą VšĮ Motobaltija pirmą kartą organizavo pažintinį maršrutą aut

...
2021 m. gegužės 20 d.

Tokį klausimą kėlęs sau elektrėnietis, žymus nardytojas Vilius VISOCKAS, gimęs ir užaugęs prie Strėvos, šalia kurios prabėgo daug įsimintinų vaikystės akimirkų, vėl nusprendė patyrinėti savo vaikystės upę ir prieš metus ėmė ieškoti atsakymo. Jį domino ne tik šis rekordas, bet ir pokalbiai su šalia Strėvos upės įsikūrusiais gyventojais. Viena jų - semeliškietė Valerija, kurią Vilius kalbino 2020 m. spalio mėn. (į šį pokalbį teko laimė ir man įsiterpti). Bet tai jau bus antra

...
2021 m. gegužės 20 d.

Nenumaldomai artėjant Eurovizijai, primename, kad Lietuvai atstovaujanti grupė "The Roop“ pasirodys pirmajame "Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 18 dieną. Jie ir atidarys konkursą, kadangi pasirodys pirmieji. Finalas vyks šeštadienį, gegužės 22 dieną.

2021 m. gegužės 8 d.

Daugelis pamatę afišą, kurioje buvo skelbiama, kad Lentvario kultūros rūmuose organizuojama Augenio Kaspučio personalinė paroda, labai nudžiugo, siuntė sveikinimo žinutes, nes bičiuliai žinojo - tai buvo didžiulė Augenio svajonė. Deja, mažai kas žinojo, kad tuo metu Augenis parodos laukė giliai paniręs į komą Vilniaus Lazdynų ligoninėje...

2021 m. gegužės 8 d.

Dar 2019 metais, kai prie Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčios buvo įkurtas Jaunimo sakurų parkas pagal jaunimo iniciatyva parengtą projektą, kurį finansavo Elektrėnų savivaldybė, nelabai kas tikėjo, kad ši iniciatyva, vyraujant pandemijai, įgaus pagreitį ir bus tęsiama. Didžiausią tikėjimo žinią nešė Elektrėnų jaunimas.