Kultūra / Švietimas

2015 m. rugsėjo 6 d.
Savivaldybės literatai, nešini naujausia savo poezija apie vasarą, artėjantį rudenį, nesulaikomą gyvenimo bėgsmą, rinkosi į nuotaikingą vasaros palydų popietę Literatūros ir meno muziejuje.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Noriu visiems pasakyti - esu laiminga, kad esu MOKYTOJA.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Baigiantis vasaros sezonui Vievio kultūros centro darbuotojas Mykolas Krasnickas džiaugiasi ne tik atliktais darbais, bet ir įveiktu iššūkiu suburti kuo daugiau jaunimo turiningai ir linksmai vasaros veiklai.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Rugpjūčio 29 dieną melomanai kviečiami į Elektrėnus, kur aštuntus metus iš eilės vasara bus palydėta džiazo ritmu.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Jungtinis tautinių šokių kolektyvas, kurį sudarė Elektrėnų "Vijūno“ ir Kaišiadorių "Savingės“ šokėjai, liepos 29-rugpjūčio 2 d. atstovavo Lietuvai pasaulio muzikos ir šokių festivalyje Odoorne (Olandija).
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Susitikti su Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos direktore Gene Dapkevičiene ėjau žingsniu mokinuko, kuriam priešaky - svarbus gyvenimo egzaminas.
2015 m. rugpjūčio 5 d.
Lietuvoje Oninės tradiciškai švenčiamos liepos 26-ąją. Tądien Vievio Šv. Onos bažnyčia surengė titulinius atlaidus, po kurių Vievio kultūros centre (VKC, vad. Audronė Stepankevičiūtė) vyko varduvininkių pagerbimas bei koncertas.
2015 m. liepos 30 d.
Liepos 13-24 d. Vievio kultūros centras (VKC) savo patalpose antrą kartą suorganizavo nemokamą meninę, sportinę ir kultūrinę vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklėlę.
2015 m. liepos 23 d.
Vievio kultūros centro kamerinis choras "Con moto“ birželio pabaigoje dalyvavo VIII Šiaurės ir Baltijos dainų šventėje Rygoje.
2015 m. liepos 20 d.
Abromiškių kaimo bendruomenė, Lietuvos šaulių sąjunga ir Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjunga 4-ąjį kartą kviečia visus, kuriems svarbi Lietuvos laisvė ir nepriklausomybė, į žygį - partizano Jono Misiūno-Žalio Velnio pramintais takais.
2015 m. birželio 26 d.
Moterų choras "Vieva“ žinomas ne tik Vievyje. Mirus ankstesnei kolektyvo vadovei Daliai Mankutei, dabar į repeticijas kviečia Vievio kultūros centro direktorė Audronė Stepankevičiūtė.
2015 m. birželio 19 d.

Akivaizdu, jog Vievio meno mokykla jos direktorei Albinai Dmukauskienei reiškia kur kas daugiau nei vien darbo vietą. Vadovė kantriai vedžioja po mokyklos klases ir pasakoja, kas jau pasikeitę į gera, ką dar reikėtų atnaujinti.

2015 m. birželio 16 d.

Beveik 80 Vievio gimnazijos moksleivių vasaros atostogas pasitiko neeiline ekskursija į Latviją bei Švediją.

2015 m. birželio 14 d.

Viltis minima graikų mite apie Pandoros skrynią. Į šią skrynią pavydūs dievai sudėjo visas negandas žmonijai. Atidarius skrynią, žemę nusėjo blogybės, ligos, vargai. Nespėjo iš jos pasprukti tik VILTIS.

2015 m. birželio 12 d.

Jei mėgsti saldumynus, skanų maistą ir tau smagu iškepti įdomų pyragą, sukurti nepaprastą patiekalą arba aptarnauti svečius ir suplakti kokteilį, daug negalvok - baigęs pagrindinę mokyklą ar dvylika klasių ateik mokytis į VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centrą ir būtinai pasirink vieną iš maisto ruošimo ar aptarnavimo specialybių.