Kultūra / Švietimas

2020 m. kovo 20 d.
Kietaviškėse Kovo 11-osios jubiliejinę 30-čio šventę pradėjo tautiniais drabužiais ir tautiniais akcentais pasipuošusios renginių organizatorė Rūta Vaičekonytė - Chveduk ir Kietaviškių seniūnijos l. e p. seniūnė Kristina Vitartė, kuri apžvelgė 1990-ųjų Kovo 11-osios įvykius, kvietė visus būti atsakingais už savo šalies laisvę.
2020 m. kovo 20 d.
Kovo 6 d. Vilniaus Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vyko VI respublikinis Europos menų festivalis. Elektrėnų meno mokyklai atstovavo mokinių Antano Arlausko ir Vakarės Viktoravičiūtės ansamblis (mokytojai Ona Navickienė ir Georgijus Rancevas).
2020 m. kovo 20 d.

Savivaldybėse ir ministerijoje kalbame apie tai, kad trūksta iki 300 švietimo įstaigų vadovų. Oficialiai apie 200, bet turint omenyje, kad yra daug laikinai einančių pareigas, - gali būti daugiau nei 300. Sakoma, kad į konkursus mažai kas arba išvis "niekas" neina.

2020 m. kovo 20 d.

Moters dienos išvakarėse apsilankiau Semeliškių gėlių parduotuvėlėje, kurios savininkė, nuolat besišypsanti Rita Narkevičienė, maloniai sutiko papasakoti apie save, verslą, gėles ir išsipildžiusią svajonę - gėlių parduotuvėlę.

2020 m. kovo 20 d.

Laisvė - tai galėti laisvai mąstyti, kalbėti, bendrauti. Ji mums reikalinga kaip oras ir vanduo.

Artėjant Kovo 11-ajai, Semeliškių gimnazijos pradinukai buvo pakviesti į biblioteką pasitikrinti žinias viktorinoje "Geltona, žalia, raudona“.
2020 m. kovo 20 d.
Elektrėnuose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos jubiliejinė šventė prasidėjo šv. Mišiomis Elektrėnų Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje, kurias aukojo kun. Mindaugas Sabonis, mons. Jonas Sabaliauskas, vikaras Tadas Piktelis. Po Mišių buvo padėtos gėlės prie paminklo žuvusiems partizanams už Lietuvos laisvę Elektrėnų savivaldybės žemėse.
2020 m. kovo 20 d.

Kovo 6 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre Kaziuko mugė šurmuliavo jau 25-ąjį kartą. Jubiliejinės mugės pradžią paskelbė Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė.

2020 m. kovo 20 d.

Kovo 6-ąją Pastrėvio bibliotekoje vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Organizatorė - Pastrėvio bibliotekos vedėja Danutė Kananavičienė - sukvietė būrį svečių, kolegų, pastrėviečių pasidžiaugti naujomis 203 knygomis, kurias bibliotekai padovanojo į šventę atvykę Trakų Rotary klubo atstovai: Rotary klubo prezidentas Arvidas Remeika, nariai Virgilijus Poviliūnas, Kęstutis Vaitukaitis, sekretorius Kšištof Narkevič.

2020 m. kovo 20 d.
Jau 30 metų Kovo 11-ąją mūsų širdyse iš naujo atgimsta Lietuva. Kovo 9 d. Kazokiškėse vyko Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinis minėjimas. Pirmadienio vakarą į kultūros namus gausiai sugužėjo Kazokiškių bendruomenės nariai, gyventojai ir svečiai.
2020 m. kovo 20 d.

Ar žinote, kiek Elektrėnuose yra privačių jaukių, mažų krautuvėlių? Ar užsukate į jas? O gal jūsų apsipirkimų laiką suryja tik didieji prekybos centrai?

2020 m. kovo 20 d.
Tradicinį Vievio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų koncertų ciklą "Šitam dideliam būry“ gražiu chorinės muzikos vakaru papildė Vievio chorai. Moterų choras "Vieva“, senojų choras (vadovė Rita Kraucevičiūtė), kamerinis choras "Con moto“, moterų vokalinis ansamblis (vadovė Audronė Stepankevičiūtė) dovanojo klausytojams puokštę lietuvių autorių originalių kūrinių, aranžuotų lietuvių liaudies dainų.
2020 m. kovo 20 d.

Kada žmogų traukia į biblioteką? Kai ten jautiesi kaip namie, kai ten gera ir įdomu. Taip atsakytų ne vienas. Kai gali pabendrauti, pasikalbėti apie tai, kas rūpi, apie skaitomas knygas ir savo darbus. Tai ypač aktualu šiandien, kai visi bėga, skuba, lekia... O mūsų siela pritrūksta ramybės ir grožio, artimo buvimo su bendraminčiais ir supratimo šalia esančių.

2020 m. kovo 20 d.

Skatinant mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerąja patirtimi, Elektrėnų pradinėje mokykloje organizavome integruotos veiklos konkursą "Elektrėnų žiburėliai“, kuris skirtas Elektrėnų miesto 60-čiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-čiui.

2020 m. kovo 20 d.
Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Elektrėnų odontologijos klinika ,,PDX dantukai" vykdė nemokamas individualias burnos ir dantų priežiūros konsultacijas ,,Burnos ir dantų priežiūros svarba kasdienybėje" .
2020 m. kovo 20 d.
Vasario 29 d. Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų koordinacinis centras organizavo pėsčiųjų žiemos žygį "Vasaris 2020“.