Kultūra / Švietimas

2021 m. rugpjūčio 8 d.

Oninės - viena svarbiausių vasaros švenčių, kuri lietuvių tautosakoje simboliškai žymi rugiapjūtės pabaigtuves. Dėmesys Onoms neblėsta ir šiemet, todėl liepos 25-ąją dieną, po titulinių Šv. Onos atlaidų Vievio bažnyčioje, Vievio kultūros centras sukvietė visus švęsti šviežios duonelės šventę - Onines.

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Liepos 21 d. Semeliškėse lankėsi Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto mokslo darbuotoja, VšĮ Regioninės televizijos "Aidas“ laidų autorė ir režisierė dr. Lina LEPARSKIENĖ ir projekto vadovas, redaktorius, montažo režisierius Česlovas RULEVIČIUS, drauge kuriantys kultūros laidą apie Trakų krašto žydus.

2021 m. rugpjūčio 5 d.


Kviečiame kavinėje "Sėkmės užeiga“ (Vilniaus g. 53, Vievis) pasivaišinti kava ir užkandžiu. "Dėkingumo bangos“ iniciatyvos dėka - VAIŠĖS NEMOKAMOS!

Laukiame Jūsų!

Apie "Elektrėnų žiniose“ paskelbtą iniciatyvą "Dėkingumo banga“ maloniai sutiko papasakoti vienas šios iniciatyvos organizatorių Gintaras JANČIAUSKAS.

2021 m. rugpjūčio 5 d.

Šių metų liepos 10 d. iš visos Lietuvos kampelių po 50-ies metų į Semeliškių kraštą sugužėjo buvę Semeliškių vidurinės mokyklos (dabartinės Semeliškių gimnazijos) abiturientai. Tai buvo viena nuostabiausių dienų, kai mintimis ir gražiais prisiminimais sugrįžome į jaunystę, kur pirma svajonė mūsų gimė ir visi keliai prasidėjo nuo čia.

2021 m. liepos 22 d.

Liepos 10-ąją Sostinių Golfo klubas, minintis 16-ąjį gimtadienį, organizavo tradicinį Golfo turnyrą Elektrėnų savivaldybės Mero Kęstučio Vaitukaičio taurei laimėti. Nugalėtojus apdovanojo ir Mero taurę įteikė Elektrėnų sav. mero pavaduotojas Raimondas Ivaškevičius. Sveikinimų ceremoniją pradėjo klubo generalinis direktorius Kastytis Stankevičius (Kastitis Stankyavichyus), kuris pabrėžė savivaldybės palaikymo svarbą golfo renginiams ir džiaugėsi užsimezgusia draugyste su...

2021 m. liepos 22 d.

Įprasmindami Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, liepos 6-ąją šešioliktą kartą rinkomės į Semeliškių miestelio aikštę pagerbti aktyviausius, darbščiausius ir garsinančius savo miestelį Semeliškių seniūnijos gyventojus. Tai šventė, kai suteikiama galimybė įstaigų, visuomeninių organizacijų vadovams, seniūnaičiams pagerbti aktyvius darbuotojus, narius, moksleivius, gyventojus, padėkoti jiems už nuoširdžią, aktyvią veiklą ir apdovanoti padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.

...
2021 m. liepos 22 d.

Elektrėnuose Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena pradėta iškilmingu vėliavos pakėlimu Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje, giedant Lietuvos himną, kurį vedė Elektrėnų meno mokyklos mokinė Augustė Daniūnaitė. Vėliavą kėlė Elektrėnų Algirdo 1001 Šaulių kuopos šaulys Marius Basevičius. Grojo Elektrėnų meno mokyklos pučiamųjų orkestras (vad. Valdas Stanaitis).

2021 m. liepos 22 d.
Liepos 6 dieną Pastrėvio poilsio parke vyko šventinis Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos koncertas.
2021 m. liepos 22 d.
Gilučių seniūnijos gyventojai Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną šventė dalyvaudami šventiniuose renginiuose Elektrėnuose.
2021 m. liepos 22 d.

Birželio 30 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje vyko iškilminga diplomų įteikimo ceremonija. Renginio pradžioje buvo pristatyta ir pasveikinta nauja mokyklos direktorė Lina Triponienė. Administracijos atstovai, mokytojai linkėjo direktorei kantrybės, išminties, neišsenkančio entuziazmo einant šias svarbias pareigas.

2021 m. liepos 10 d.

2021 m. birželio 23 d. Elektrėnų socialinių paslaugų centrui buvo suteiktas EQUASS Assurance kokybės sertifikatas. Įstaiga sertifikuota trejiems metams. Elektrėnų socialinių paslaugų centras yra įpareigotas kiekvienais metais pranešti apie veiklos efektyvumą, pažangą ir plėtrą.

2021 m. liepos 1 d.

Iš pradžių - galimybė išlaisvinti svajonę, o vėliau, užklupus sunkumams, - parama, padrąsinimai ir patarimai. Tokia yra grožio salono savininkės Eglės Burdulienės patirtis su kredito unija "Taupa“. Sau ir dar kelioms grožio specialistėms darbo vietas sukūrusi elektrėniškė teigia, kad pandemija sukėlė daug nerimo, todėl įtemptu metu supratimas ir palaikymas jaunam verslui buvo kaip niekad svarbus.

2021 m. liepos 1 d.

Jei jau sportas, tai sportas. Prieš savaitę įvyko tradicinis, eilinis bėgimas "Aplink Elektrėnų marias“. Eilinis todėl, kad buvo karšta, kaip visada, ir dar todėl, kad dalyvių buvo labai daug, irgi kaip visada. Būtų dvigubai daugiau, bet karštis išgąsdino. Tačiau tuo pat metu tai buvo toli gražu ne eilinis bėgimas. Jis buvo jubiliejinis. Penkiasdešimtasis. Va čia tai lygis - pergyveno bėgimas išvystytą socializmą, stagnaciją, audringą "dainuojančią revoliuciją“, Atgi

...
2021 m. liepos 1 d.

Joninės - svarbiausia lietuvių vasaros šventė, senovėje vadinta Rasos švente arba Kupolėmis. Birželio 23-iąją elektrėniečiai kvietė visus švęsti Jonines "Vaikų pasaulio“ amfiteatro aikštėje prie Elektrėnų marių. Tai buvo antrasis renginys šiame, neseniai atnaujintame, nuostabiame medžių šlamesio ir vandens gaivumo apsuptame gamtos prieglobstyje.

2021 m. birželio 25 d.

1941 m. birželio 14 d. 3 val. ryto prasidėjo pirmasis masinis Lietuvos gyventojų trėmimas. Tremtis palietė visus gyventojų sluoksnius, tačiau labiausiai nukentėjo Lietuvos politikos, kariuomenės, valstybės saugumo ir teisėsaugos struktūrų tarnautojai, politinių ir visuomeninių organizacijų vadovai ir nariai, sveikatos apsaugos, švietimo, kultūros ir kitų įstaigų darbuotojai, stambūs ūkininkai ir miškininkai - pažangioji visuomenės dalis. Taip siekta sunaikinti krašto šv

...