Kultūra / Švietimas

2015 m. spalio 12 d.
Spalio 5 d. mero pavaduotojas Arvydas Vyšniauskas, administracijos direktorius Virgilijus Pruskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Grybauskas, Švietimo skyriaus vedėja Ramunė Veronika Sadauskienė pasveikino savivaldybės mokytojus profesinės šventės proga.
2015 m. spalio 8 d.
Žmogaus gyvenimas panašus į kelionę per kalnus. Kiekvienas gimsta papėdėje, o numiršta ant savo kalno aukštumos, į kurią sugebėjo įkopti. Pasiekto kalno aukštis priklauso nuo užsibrėžto tikslo, pastangų, įrankių ir laiko. (Japonų išmintis)
2015 m. spalio 5 d.
Vievio kultūros centras (VKC) po savo stogu sunkiai talpina įvairiapusės veiklos išsiilgusius skirtingo amžiaus žmones - nuo Trečiojo amžiaus universitetą (TAU) lankančių garbaus amžiaus studentų iki lėlių teatro aktorių pradinukų.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Senas posakis, kad apie žmogų daugiausiai pasako jo darbai, o ne draugų liaupsės ar priešų apkalbos, puikiai tinka rašant apie šaknis Semeliškėse giliai įleidusią ir didžiąją dalį savo gyvenimo su šio miestelio mokykla susiejusią istorijos mokytoją, gimnazijos direktorę Ireną Adomėnienę.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Tokia šmaikščia parafraze iš teismų kasdienybės pavadinta 39-oji Lietuvos karikatūrų paroda teisingumo tema rugsėjo 11-ąją buvo pristatyta ir Elektrėnuose.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Mūsų straipsnių ciklo "Krašto istorija amžininkų lūpomis“ herojai - semeliškiečiai, tačiau pasakojimas apie juos prasideda kitur... Ji gimusi Kuršėnuose, jis - netoliese - Pakražantyje, vėliau tiek vienam, tiek kitam teko pagyventi Šiauliuose, galiausiai - Vilniuje, o bendram gyvenimui juos sujungė Italija.
2015 m. rugsėjo 10 d.
Jau tapo tradicija, kad elektrėniškiai ir miesto svečiai vasarą išlydi skambant džiazo ritmams.
2015 m. rugsėjo 6 d.
Savivaldybės literatai, nešini naujausia savo poezija apie vasarą, artėjantį rudenį, nesulaikomą gyvenimo bėgsmą, rinkosi į nuotaikingą vasaros palydų popietę Literatūros ir meno muziejuje.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Noriu visiems pasakyti - esu laiminga, kad esu MOKYTOJA.
2015 m. rugsėjo 1 d.
Baigiantis vasaros sezonui Vievio kultūros centro darbuotojas Mykolas Krasnickas džiaugiasi ne tik atliktais darbais, bet ir įveiktu iššūkiu suburti kuo daugiau jaunimo turiningai ir linksmai vasaros veiklai.
2015 m. rugpjūčio 25 d.
Rugpjūčio 29 dieną melomanai kviečiami į Elektrėnus, kur aštuntus metus iš eilės vasara bus palydėta džiazo ritmu.
2015 m. rugpjūčio 19 d.
Jungtinis tautinių šokių kolektyvas, kurį sudarė Elektrėnų "Vijūno“ ir Kaišiadorių "Savingės“ šokėjai, liepos 29-rugpjūčio 2 d. atstovavo Lietuvai pasaulio muzikos ir šokių festivalyje Odoorne (Olandija).
2015 m. rugpjūčio 10 d.
Susitikti su Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos direktore Gene Dapkevičiene ėjau žingsniu mokinuko, kuriam priešaky - svarbus gyvenimo egzaminas.
2015 m. rugpjūčio 5 d.
Lietuvoje Oninės tradiciškai švenčiamos liepos 26-ąją. Tądien Vievio Šv. Onos bažnyčia surengė titulinius atlaidus, po kurių Vievio kultūros centre (VKC, vad. Audronė Stepankevičiūtė) vyko varduvininkių pagerbimas bei koncertas.
2015 m. liepos 30 d.
Liepos 13-24 d. Vievio kultūros centras (VKC) savo patalpose antrą kartą suorganizavo nemokamą meninę, sportinę ir kultūrinę vaikų vasaros poilsio dieninę stovyklėlę.