Kultūra / Švietimas

2022 m. sausio 10 d.

Gruodžio 28-osios popietę Kalėdų Senelis neaplenkė ir Beižionių vaikų dienos centro vaikučių. Prie eglutės Senelį atlydėjo išdykėlis poniukas, nešinas ant nugaros maišelius dovanų. Čia pat ir vaikučių pulkas, pabiręs iš Dienos centro...

2022 m. sausio 3 d.

Gruodžio 21 d. Semeliškių seniūnijos vaikučiai linksminosi prie eglutės su Kalėdų Seneliu ir Snieguole, kurie ne tik istoriją papasakojo, kaip Kalėdų Senelis atmintį praradęs buvo, bet ir įsuko visus į žaidimų sūkurį. Žinoma, kur Senelis, ten ir dovanėlės, visi vaikučiai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

2021 m. gruodžio 30 d.

Linkėdami, kad mūsų Žinios Jus džiugintų ir praskaidrintų Jūsų turiningas dieneles, kviečiame ir kitąmet būti su mumis!

Prenumeruokite

el. paštu info@elektrenuzinios.lt

Tel. 8 699 45440

Su meile - redaktorė

Silvija Bielskienė ir Kalėdų Senelis

...
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 19-ąją Elektrėnų kultūros centre pirmą kartą vyko kalėdinis paramos renginys, skirtas paremti iniciatyvą "Niekieno vaikai“. Tai kultūros puoselėtojos, kompozitorės, pedagogės, menininkės Neringos Lapinskienės sumąstyta, surežisuota ir puikiai įgyvendinta idėja. Susirinkusieji renginio metu ne tik žavėjosi Elektrėnų muzikos mokyklos "Yamaha“ 75 mokinių ir tėvelių dovanota išskirtine muzikine pasaka "Debėsų malūnas“, bet dosniai prisidėjo aukomis, kad nė vi

...
2021 m. gruodžio 30 d.

Gruodžio 19 d. Elektrėnuose vyko naujas renginys. Nutuokiau, kad autosporto mėgėjų tikrai turime, bet dalyvių skaičius viršijo lūkesčius. Organizuodami varžybas, su Luku Perminu kalbėjome, kad džiaugsimės, jei turėsime iki 20 dalyvių. Užsiregistravusių buvo daugiau nei 40, o eilėje laukė dar nemažai norinčiųjų. Visa tai parodo, kad vairuotojų poreikis tobulėti ir pasivaržyti yra didelis.

2021 m. gruodžio 22 d.

Gruodžio 10-ąją Vievio miestą apgaubė paslaptingas rūko šydas, tarsi saugodamas didžiąją miesto paslaptį. O slėpti ir globoti buvo ką - ne tik eglutės grožį, bet ir 2022 metais Vievio ypatingoms datoms skirtą iškilmę. Laikrodžiui išmušus 17.30 valandą - renginys prasidėjo. Iš scenoje pasirodžiusių Vievio kultūros centro teatro etiudo "Prieš 500 metų“ (rež. Vytautas Mikalauskas) istorinių asmenybių - JO ŠVIESYBĖS (DIDIKO) (Antanas Anskaitis), kuris pasistatė dvarą, E

...
2021 m. gruodžio 22 d.

Jei turi svajonę, ją ilgai puoselėji, sieki jos, nors tenka sunkiai darbuotis - svajonė pildosi su kaupu. Tai įrodė charizmatiškoji kartvelo Nikoloz Berulavos ir lietuvaitės Sandros Vilkelytės-Berulavos pora iš Elektrėnų. Nuo 2021-ųjų pradžios Elektrėnuose gaminę kartveliškos virtuvės maistą išsinešti, prieš aštuonis mėnesius suvokė, kad svajonę reikia tobulinti - mat užsakymų gausa tokia didelė, kad patalpoje pasidarė per ankšta. Teko ieškoti atskiros patalpos... Ir tai išsipildė! Gruodžio 10-o

...
2021 m. gruodžio 22 d.

2021 m. organizuotas Tarptautinis mokinių meninės kūrybos konkursas "Kalėdinis atvirukas“, kurį nuo 2016 m. kasmet rengia Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) ir Dailės mokytojų asociacija (DMA), yra kryptingai puoselėjamas renginys, skirtas Kalėdų švenčių įprasminimui. Skirtingo amžiaus mokiniai, dalyvaudami šiame konkurse ir kurdami proginius atvirukus, kūrybiškai interpretuoja žiemos šventės tematiką, eksperimentuoja laisvai pasirinkdami grafinės ir spalvinės raiškos pri

...
2021 m. gruodžio 18 d.

Gruodžio 3 d. Vilniuje Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija kartu su Aplinkos ministerija organizavo tradicinę konferenciją "Miškas - žmogui, žmogus - miškui“, kurios metu paskelbti ir apdovanoti tradicinio kasmetinio konkurso "Pavyzdingai tvarkoma privati miško valda 2021“ nugalėtojai. Jiems įteikti Aplinkos ministerijos prizai ir aplinkos ministro padėkos. Tarp apdovanotųjų - ir aukščiausiai įvertinta Kazimiero Šiaulio individuali įmonė (Elektrėnų sav.)!

...
2021 m. gruodžio 18 d.

Gruodžio 3-iąją Elektrėnų savivaldybės kultūros darbuotojai, svečiai rinkosi į Kultūros centrą tarti gražiausius žodžius Kultūros centro direktoriaus pavaduotojai kultūrinei veiklai Vidai Ališauskienei. Atidavusi kultūrai 42 metus, iš kurių 35-erius darbavosi Elektrėnų kultūros centre, Vida Ališauskienė nutarė išeiti į užtarnautą poilsį.

2021 m. gruodžio 18 d.

Kasmet Kalėdų laukimas pateikia nemažai staigmenų. Laukiamiausia iš jų - Kalėdų eglės įžiebimo šventė. Gruodžio 4 d. Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmečio aikštėje įžiebta auksu spindinti Elektrėnų eglutė. Šių metų tema - "Auksinės Kalėdos“, todėl tiek visos centrinės aikštės, tiek eglės puošmenos švyti aukso spalva. Eglę įžiebė meras Kęstutis Vaitukaitis, Sniego karalienė (Inga Kartenienė), Kalėdų Senelis, o kaip ženklas įžiebimui - skriejo aukso dulkės.

...
2021 m. gruodžio 18 d.

Žinau, kad Elektrėnuose turime daug autosporto mėgėjų, tačiau patiems legaliai išbandyti savo jėgas ir automobilį trasoje, galimybių neturėjome. Svajonė surengti tokį renginį mūsų mieste - tampa realybe!

Gruodžio 19 d. nuo 10 val.
2021 m. gruodžio 13 d.

Lapkričio 27 d. Elektrėnų kultūros centre turėjęs įvykti XI respublikinis liaudiškų šokių festivalis "Šokių pynė“ neįvyko, bet spalvingą, šiltą šokių renginį galėjome matyti virtualioje erdvėje.

Šis laikotarpis nenuspėjamas, pulsuojantis, tad nenuostabu, kad dauguma renginių keičia pozicijas. Ne išimtis - ir liaudiškų šokių festivalis Šokių pynė“.

2021 m. gruodžio 5 d.

Mielieji mūsų skaitytojai!

Kviečiame prenumeruoti laikraštį "Elektrėnų žinios“

ir 2022-aisiais vėl būti drauge.

...
2021 m. gruodžio 5 d.

Sveiki piliečiai, šiandien (lapkričio 24 d.) buvo Elektrėnų savivaldybės tarybos posėdžio diena.

Rimčiausi sprendimai pradžioje. Pakeitėme savivaldos biudžetą, kuris nežymiai didėja.