Moterų mėgėjų futbolo turnyras „Mėlyna-Geltona“

Kovo 19 d. Elektrėnų profesinio centro sporto salėje, išpuoštoje Lietuvos ir Ukrainos vėliavomis, mėlynais ir geltonais balionais, vyko labdaringas moterų mėgėjų futbolo turnyras „Mėlyna-Geltona“. Šiame gražiame turnyre dalyvavo 5 moterų komandos: dvi –  geltona ir mėlyna – Vievio MFK „Fly Ladies“; Vilniaus FK „Margaritos“, Vilniaus FK „Divos“ ir Vilkaviškio FK „Šešupė“.

Elektrėnų savivaldybei atstovavo Vievio moterų mėgėjų futbolo komanda, kuri susibūrė 2018 m., o po metų išsirinko ir pavadinimą – „Fly ladies“. Komandą treniruoja treneris Deividas Marcinkevičius.

Į turnyrą buvo pakviesti Elektrėnų savivaldybėje – Gilučiuose ir Semeliškėse – gyvenantys ukrainiečiai vaikai; Beižionyse apsigyvenę vaikučiai dalyvauti negalėjo, nes tuo metu Elektrėnų baseine dalyvavo vandensvydžio treniruotėje. Prieš turnyrą vaikai ir jų tėveliai, atvykę iš Ukrainos, buvo pagerbti audringais plojimais ir šūkiu „Слава Україні!“ Vėliau vaikams buvo įteikti futbolo kamuoliai ir pliušiniai žaislai.

I vietą turnyre garbingai iškovojo FK „Divos“, II vietą – MFK „Fly Ladies-mėlynos“, III vietą iškovojo FK „Šešupė“.

Turnyro organizatoriai dėkojo visoms dalyvavusioms komandoms už finansinę paramą nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikučiams, kurie apsigyveno Elektrėnų savivaldybėje. Už surinktas lėšas jiems bus nupirktos reikalingos priemonės, likusi paramos suma bus pervesta į Blue/Yellow organizacijos sąskaitą!

Taip pat nuoširdžiai buvo dėkojama šio turnyro rėmėjams, kurie sudarė palankias sąlygas, kad varžybos sporto salėje vyktų sklandžiai (parėmė finansiškai, pasirūpino turnyro dalyvių maitinimu, prisidėjo tiesiogine pagalba organizuojant renginį) – Elektrėnų profesinio mokymo centrui, kavinei „Raspa“, Lietuvos futbolo federacijai, UAB „Finėjas“, V. Usenko PĮ „USVA“, UAB Idemus, FK „Odisėjas“, ESFA, Genei Vilkelienei, „Fly Ladies“ komandai, jų šeimoms ir rungtynių žiūrovams. Savaitraščio „Elektrėnų žinios“ komanda džiaugiasi, kad buvo pakviesta į turnyrą ir tapo informaciniu rėmėju.

 

„Elektrėnų žinių“ informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų