Kovo 11-oji Vievio gimnazijoje

Kovo 10 d. gimnazijoje vyko koncertas Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Moksleiviai, mokytojai, tėvai susirinko į aktų salę, kad prisimintų mūsų Tėvynės praeitį.

Šventė prasidėjo „Tautiška giesme“. Renginį vedė Ilona Žilinskytė ir Dominykas Barusevičius.
Renginyje skambėjo mokinių eilės ir dainos apie Lietuvą. Visus sužavėjo jaunių choras (vad. Dalia Davidavičienė), taip pat puikiai pasirodė vaikinų ansamblis, kurį paruošė mokytoja Leokadija Ginelevičienė. Daug plojimų sulaukė ritminių ir tautinių šokių kolektyvai (vad. Virgina Galiauskienė). Labai gražiai šventėje nuskambėjo Vievio kultūros centro skudutininkų ansamblio atlikti lietuvių liaudies kūriniai „Obelėlė“ ir „Vaikų polka“. Ypač daug aplodismentų pelnė Luko Kamenecko ir Žeimantės Straševičiūtės atliktos dainos „Vai ant kalno“, „Funikuli“.
Šiuo renginiu įprasminome Nepriklausomybės reikšmę Lietuvai, atidžiau pažvelgėme į krašto valstybingumo ištakas ir jo raidą. Gyvendami laisvoje visuomenėje niekada nepamirškime laisvės kainos ir jos vertės. Kovo 11-oji mums primena turtą, mūsų protėvių kilnius darbus, stiprią lietuvių dvasią, duobėtą, bet prakilnų tautos kelią, atvedusį mus į nepriklausomą ir savą valstybę. B. Franklinas yra pasakęs: „Kiekviena visuomenė, kuri atsisako laisvės vardan trupučio saugumo, nenusipelnė nė vieno ir praras abu.“ Savo kasdieniais darbais, kantrybe, supratingumu, pavasario šypsenomis ir neišsenkančia geresnio gyvenimo viltimi papuoškime savo gimnaziją ir būkime verti tos laisvės.
Dėkojame direktoriaus pavaduotojai Danguolei Šumskienei, muzikos mokytojoms, chorų vadovėms Daliai Davidavičienei ir Leokadijai Ginelevičienei, šokių mokytojai Virginai Galiauskienei, Vievio meno mokyklos mokytojai Astai Karpičienei, Vievio kultūros centro skudutininkų ansamblio vadovei Rūtai Vaičekonytei, moksleiviams už puikią nuotaiką ir gražias renginio akimirkas.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai (vad. Renata Kisnierienė)<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų