Komedija „Meilė pagal grafiką“ atvyksta į Elektrėnus

Adolfo Večerskio režisuota komedija „Meilė pagal grafiką“ žiūrovų pageidavimu atvyksta į Elektrėnus.

Nuotaikingas spektaklis Elektrėnų kultūros centre bus rodomas vasario 23 d. 18 val. Tai yra vienas populiariausių spektaklių Lietuvoje, garantuojantis be galo nuotaikingų, linksmų ir kartais net absurdiškų situacijų dozę.
Gyvenime viskas juda į priekį ir keičiasi. Tad ir spektakliuose vienos temos išnyksta, jų vietose atsiranda kitos. Tačiau meilės tema lieka aktuali visada. Jos nėra kuo pakeisti. Taigi ir šis mūsų spektaklis persisunkęs romantiškų jausmų ir nuotaikingos painiavos“, - sako „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.
Pagal garsaus komedijų gebijaus Ray Cooney pjesę pastatytas spektaklis garantuoja britiško humoro dozę kiekvienam apsilankiusiam. Teatro scenoje susitinka ir nuotaikingus personažus kuria Lietuvos aktorių žvaigždynas: Šarūnas Banevičius, Gabija Jaraminaitė – Ryškuvienė, Marius Jampolskis, Rimantas Giedraitis, Mindaugas Jusčius, Algirdas Dainavičius, Evaldas Jaras, Vytautas Rumšas ir Dalia Brenciūtė.
Apsilankę spektaklyje išvys istoriją apie Džoną Smitą – paprastą Londono taksistą, vedusį dvi moteris. Jis turi automobilį ir pats sau nustato darbo laiką, jo gyvenimas visiškai įprastas, išskyrus tai, kad jis turi dvi žmonas – Merę ir Barbarą. Kartą mėgindamas apginti senyvą moterį, jis yra sumušamas ir netenka sąmonės. Atsipeikėjusį Džoną Smitą policininkas Trotonas nugabena pas Merę, nors pagal grafiką tą vakarą jis turėjo grįžti pas Barbarą... Štai taip ir prasideda visi nesusipratimai.
Taigi komedija „Meilė pagal grafiką“ – apie meilę ir gyvenimą, šeimą, žmogaus laisves šeimoje ir vyrų bei moterų fantazijas. Kartais net ir dvi moterys negali užpildyti vieno vyro fantazijos. Žmonės turi daug ambicijų ir begalinių norų, tačiau neturi galimybių to realizuoti.<- Grįžti į atgal