Kietaviškių mokyklai naujose patalpose – 15 metų

Mano mokyklėlė man pati gražiausia,
Mano mokyklėlė man pati šauniausia!
Jau 15 metų, kaip čia visi skuba,
Gera ir linksma šioje mokyklužėj!
(Miglė Gudelytė, 5 kl.)
Ilgą laiką žmogui atrodo, kad viskas, kas svarbiausia, dar įvyks, kad visa, kas gražiausia ir reikšmingiausia, dar toli. O iš tiesų kiekviena diena yra istorija, kiekvienas įvykis – svarbus ir nepakartojamas.

2014 m. lapkričio 7 d. Kietaviškių pagrindinė mokykla, skaičiuojanti jau 92-uosius metus, minėjo 15 metų sukaktį, kai mokyklos direktorės Elenos Janavičienės iniciatyva, visų tuo metu dirbusiųjų pastangų dėka mokykla persikėlė į naujas patalpas. Ta proga buvo vykdytas integruotas lietuvių kalbos, dailės ir muzikos projektas „Tau, Mokykla“. Mokyklos stendus papuošė mokinių kūrybiniai darbai: piešiniai, eilėraščiai, rašinėliai apie mokyklą, išleistas mokyklos laikraštis „Mokyklos varpelis“, kuriame atsispindi, kas per 15 metų pakito, ką šiandien prisimena mokyklos direktorė, ką galvoja mokytojai, ką apie mokyklą mąsto dabartiniai mokiniai, kuo jie gyvena, surengtas šventinis minėjimas.
15 metų – pakankamas laiko tarpas mažesniems ir didesniems darbams nuveikti. O nuveikta ne tiek ir mažai: įrengtas ir atidarytas informacinių technologijų kabinetas, treniruoklių kambarys, įkurta priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo grupės, laimėjus projektą įrengtas sporto aikštynas. Dalyvavimas Mokyklų tobulinimo programoje ne tik įnešė naujų vėjų į ugdymo proceso modernizavimą, bet ir buvo renovuota mokykla, atidaryta sporto salė. Mokyklos kraštotyros muziejus perkeltas į naujas patalpas, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Konkurse „Vilniaus apskrities švietimo įstaigos gražiausia aplinka“ laimėta II vieta už etnokultūros, geografijos ir biologijos muziejų – kabinetų įrengimą, įdiegtas elektroninis dienynas, laimėjus projektą, įrengtos senųjų amatų dirbtuvės. Mažuosius ugdytinius džiugina šalia mokyklos esanti žaidimų aikštelė. Visa tai – glaudaus Kietaviškių pagrindinės mokyklos, Kietaviškių bendruomenės, Elektrėnų savivaldybės vadovų ir administracijos darbuotojų darbo rezultatas.
„Mokykla, AČIŪ, kad esi! Kas aš būčiau, jei nelankyčiau mokyklos?.. Nieko nemokėčiau... Tad noriu padėkoti, kad esi. Kad turiu galimybę gimtose Kietaviškėse lankyti mokyklą. Juk būtent čia aš išmokau rašyti pirmąjį žodį. AČIŪ, Mokykla!“ – šie 6 klasės mokinės Gendvilės rašyti žodžiai apie Kietaviškių mokyklą tik paliudija, kokia svarbi visiems ši mokykla.
„Turint tokią mokyklą, labai norisi, kad joje niekada netrūktų vaikiško klegesio, šurmulio, džiaugsmu žibančių vaikiškų akių, kurias taip smagu matyti kiekvieną dieną mokykloje“, – rašė mokytoja Gražina Žalienė.
Visa Kietaviškių pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja mokyklos direktorei Elenai Janavičienei už tai, kad šiandien turime mokyklą, už jos atkaklumą ir ryžtą prieš 15 metų, už gerą žodį, meilę mokyklai ir visiems joje esantiems.

Ramunė Matonienė
direktoriaus pavaduotoja ugdymui<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų