Kauno miesto stebuklai

Vasara – nuostabus metas, kai nebereikia skubėti į mokyklą, gali skirti laiką mėgstamiems užsiėmimams. Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytojais keliauja po visą Lietuvą ir aplanko gražiausius gamtos kampelius.

Birželio mėn. 1–2 kl. gimnazistai vyko į pažintinę ekskursiją. Pagrindinis tikslas – susipažinti su Kauno miesto kraštovaizdžiu ir lankytinais objektais. Iš pradžių nuvykome į Kauno aviacijos muziejų, kuris įsikūręs legendiniame S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome. Visus sužavėjo paroda, kuri aprėpia visą aviacijos istoriją: nuo 1911 metų, kai karo tikslais buvo pradėti naudoti orlaiviai, iki šių dienų. Čia buvo galima rasti modelių, siejamų su bene visais svarbiausiais aviacijos istorijos įvykiais, išvysti, kaip atrodo dabartiniai Lietuvos karinių oro pajėgų bei mūsų šalies erdvę saugantys kariniai lėktuvai. Moksleiviai taip pat buvo supažindinti su ugniagesių profesijos atsiradimo istorija, priešgaisrinės saugos pagrindais. Po to vykome į Kauno IX forto muziejų, apžiūrėjome ekspozicijas, karcerius, išgirdome daug įdomių istorijų. Vėliau pasivaikščiojome po Kauno senamiestį, Laisvės alėją ir klausėme gidės pasakojimų apie miesto įžymybes, patyrėme labai daug įspūdžių. Kiekvienas vis kitokių: „Kelionė, švelniai tariant, buvo įspūdinga. Per vieną dieną pamačiau tiek, kiek per metus nebuvau mačiusi...“, „O daugiausia juoko ir gerų emocijų sukėlė pasivaikščiojimas IX forto tuneliais...“, „Kai tik įžengiau į Aviacijos muziejų, iškart supratau, jog norėčiau būti lėktuvo pilotas!“, „Tai diena, kuri, galiu drąsiai sakyti, praėjo ne veltui.“
Grįždami namo vaikai dalijosi įspūdžiais, jautė malonų nuovargį ir svajojo apie būsimas keliones. Manome, kad dar keliausim ir ieškosim naujų stebuklų, kurie ilgai išlieka mūsų širdyse. Visų mokinių vardu už šią nuostabią išvyką dėkojame mokytojams Renatai Kisnierienei, Editai Kabakienei, Zitai Gliebienei ir Miroslavui Franckevičiui.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų