Graži aplinka – pagarba istorijai

Baltamiškio kaime, Vievio seniūnijoje, Elektrėnų savivaldybėje yra pastatytas paminklas pasieniečiui Jurgiui Kybartui, kuris žuvo eidamas tarnybą, atminti. Vietovę antrus metus iš eilės savanoriškai tvarko daugybė pilietiškų gyventojų kartu su Baltamiškio bendruomene.

Baltamiškio bendruomenė liepos mėnesį Elektrėnų savivaldybei pateikė paraišką pagal NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2020 METŲ VEIKSMŲ PLANO ĮGYVENDINIMO 1.1.5 PRIEMONĖS „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“, pagal kurią gavo finansavimą – sutvarkyti-atnaujinti mašinų stovėjimo aikštelę, pasodinti keletą medžių bei įrengti autonominę saulės elektrinę.

Projekto partneriai: Valstybės sienos apsaugos tarnyba, Neries regioninio parko direkcija, asociacija „Pasieniečių klubas“, Lazdėnų bendruomenė. Nemechanizuotus darbus atliko savanoriai.

Nuoširdžiai ačiū vietos gyventojams, bendruomenės nariams, jaunimui ir garbaus amžiaus savanoriams, kurie, negailėdami savo laiko ir jėgų, prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos. Dėkojame rangovui – UAB „Fegda“, kuris labai jautriai pažiūrėjo į iškeltą uždavinį ir gerokai viršijo mūsų lūkesčius.

Tikimės, kad atsinaujinusioje aplinkoje bus daug maloniau pabūti patiems su savimi, stabtelti ir pagalvoti, kiek daug žmonių tarnauja Lietuvai, kad tik mums būtų saugu.

Baltamiškio bendruomenė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų