Gerbiamieji Elektrėnų savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, gyventojai!

Prieš 20 metų – 2000 m. balandžio 5 d. pirmoji išrinkta Elektrėnų savivaldybės taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Įsteigtos savivaldybės pirmosios kadencijos tarybos narių laukė nemažai iššūkių, vienas iš jų – kurti savarankišką, visateisę vietos savivaldą.

Gerbiamieji Elektrėnų savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, gyventojai!

 

Prieš 20 metų – 2000 m. balandžio 5 d. pirmoji išrinkta Elektrėnų savivaldybės taryba susirinko į pirmąjį posėdį. Įsteigtos savivaldybės pirmosios kadencijos tarybos narių laukė nemažai iššūkių, vienas iš jų – kurti savarankišką, visateisę vietos savivaldą. Tarybos nariai stengėsi spręsti socialines ir ekonomines problemas, pateisinti gyventojų lūkesčius. Nepaisant partiškumo, skirtingų nuomonių, išsakytų skirtingų pozicijų vis tik pavykdavo rasti bendrą sutarimą ar sprendimų būdus. Iš Trakų ir Kaišiadorių rajonų savivaldybių perkelti administracijos darbuotojai su naujai priimtaisiais dalijosi savo žiniomis ir patirtimi. Savivaldybės vadovai ir administracija dirbo vienoje salėje, kurią pavadino „smolniu“. Ta pačia sale dalijosi ir su taryba, nes iki 2002 m. joje vyko tarybos posėdžiai.

Per 20 metų šešių kadencijų tarybos nariai priėmė per 5 tūkstančius sprendimų, kuriuos įgyvendinus pagerinta gyvenamoji aplinka, padidintas savivaldybės patrauklumas, pritraukta investicijų.

2020 m. balandžio 5 d. buvo numatytas šventinis tarybos posėdis, tačiau jis neįvyks dėl šalyje paskelbto karantino.

Pasveikinti visų šešių kadencijų tarybos narius ir gyventojus galiu tik nuotoliniu būdu. Dėkoju visų kadencijų tarybos nariams už indėlį kuriant mūsų savivaldybės gyventojų gerovę, ypač pirmosios kadencijos tarybos nariams, kurie padėjo pagrindą šiandienos savivaldybei. Dėkoju savivaldybės administracijos darbuotojams, nuoširdžiu darbu prisidėjusiems prie sprendimų rengimo, įvairių projektų įgyvendinimo, gyventojų problemų sprendimo. Dėkoju Elektrėnų savivaldybės gyventojams, kurie aktyviai dalyvauja savivaldybės gyvenime, teikia pasiūlymų, reiškia nuomonę įvairiais klausimais ir garsina Elektrėnų kraštą. Linkiu, kad visų mūsų priimti sprendimai ir pastangos prisidėtų prie Elektrėnų savivaldybės ekonominės plėtros, gyventojų gyvenimo aplinkos ir kokybės gerinimo. Geriausias mūsų darbo įvertinimas – gyventojų pasitikėjimas vietos savivalda.

Šiuo metu išgyvename sunkų laikotarpį, tad turime dar labiau susitelkti, būti vieningi ir atsakingi, rūpintis ne tik savimi, šeima, artimaisiais, bet ir visais Elektrėnų savivaldybės gyventojais.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Elektrėnų savivaldybės įsteigimo 20-ojo jubiliejaus proga.  Tegul šie jubiliejiniai metai, nepaisant negandų, būna veiklūs, įsimintini. Palaikykime vieni kitus, dalykimės gerumu, bendrai kurkime istoriją, jaukią aplinką ne tik sau, bet ir ateities kartoms!

 

 Meras Kęstutis Vaitukaitis

 

 

 <- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų