Europos kalbų diena „Versmės“ gimnazijoje

Rugsėjo 26 d. švenčiama Europos kalbų diena.

Šią dieną visoje Europoje yra organizuojami renginiai, skatinantys žmones mokytis kalbų. J. V. Getė yra pasakęs: „Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios.“ Elektrėnų „Versmės“ gimnazija šiai dienai nelieka abejinga, kiekvienais metais ją pamini ir švenčia.
Penktadienį per pertraukas gimnazistai galėjo susipažinti su vis kita kalba. Per 2-ąją pertrauką mokykloje skambėjo rusų kalba, moksleiviai dainavo rusiškas dainas, 1 klasės mokinys G. Gumbis akordeonu atliko kelis rusų kompozitorių kūrinius. Per 3-iąją pertrauką mokyklos fojė skambėjo mokinių atliekamos vokiškos dainos, gimnazistai turėjo puikią progą išmokti ir kelis vokiškus žodžius – mokytojai mokė pasakyti savaitės dienas vokiškai. 4-oji pertauka buvo skirta anglų kalbai. Ši užsienio kalba „Versmės“ gimnazijoje populiariausia, nemaža dalis gimnazistų ją moka gerai. Buvo apdovanojami ir mokytojai, testais išbandę savo užsienio kalbų žinias. Daugiausia mokytojų pasitikrino rusų kalbos žinias, mažiau buvo norinčių pasitikrinti anglų kalbos įgūdžius.
Šios dienos minėjimas buvo puiki proga suprasti, kad kalbų mokymasis yra ne tik naudingas, bet ir smagus užsiėmimas.<- Grįžti į atgal