Elektrėnų greituminis Slalomas įvyko!

Gruodžio 19 d. Elektrėnuose vyko naujas renginys. Nutuokiau, kad autosporto mėgėjų tikrai turime, bet dalyvių skaičius viršijo lūkesčius. Organizuodami varžybas, su Luku Perminu kalbėjome, kad džiaugsimės, jei turėsime iki 20 dalyvių. Užsiregistravusių buvo daugiau nei 40, o eilėje laukė dar nemažai norinčiųjų. Visa tai parodo, kad vairuotojų poreikis tobulėti ir pasivaržyti yra didelis.

Slalomo varžybos skirtos visiems norintiems legaliai išbandyti savo ir automobilio galimybes, patobulinti vairavimo įgūdžius, gauti ekstremalių emocijų ir pojūčių. Galutinis tikslas – saugesnis kasdieninis vairavimas, eismo saugumo užtikrinimas, adrenalino iškrova ne kelyje, o tam skirtose varžybose. Renginyje turėjome moterų klasę, kurioje šį kartą dalyvavo tik keturios dalyvės, tačiau jų trasos įveikimo laikai buvo geresni nei kai kurių vairuotojų vyrų.

Pasibaigus ralio sezonui, lenktynininkas Eugenijus Sladkevičius spėjo susiremontuoti savo raliui skirtą automobilį Mitsubishi Mirage ir padovanojo visiems mums parodomuosius važiavimus. Priekinių, galinių ir visų ratų varančiųjų klasėse turėjome ir svečių iš Vilniaus, Kauno, Trakų, Marijampolės, kurie taip pat atvyko su išskirtiniais automobiliais, taip dar labiau papuošė renginį ir traukė žiūrovų žvilgsnius. Tačiau labiausiai džiugina vietinių Elektrėnų savivaldybės gyventojų gera nuotaika ir pasiekimai. Tomas Lukoševičius su savo kasdienine Audi A6 užėmė antrą vietą AWD visais ratais varančių automobilių klasėje ir aplenkė Paulių Novaką su profesionaliam sportui ruošta Subaru Impreza wrx STI. Paulius Daukševičius su savo 3 klasės BMW užėmė antrą vietą RWD galiniais ratais varomų ratų automobilių klasėje, o Lukas Antanavičius garbingai priešinosi FWD priekiniais ratais varančiųjų ratų automobilių įskaitoje su savo Mitsubishi Colt automobiliu, ten užėmė šeštą vietą ir nusileido tik galingesnę techniką turėjusiems ir nuolatos lenktyniaujantiems vairuotojams. Visi šie paminėti prizininkai – Elektrėnų sav. gyventojai, automobilių varžybose dalyvavo pirmą kartą. Potencialas didžiulis. Dar daugiau elektrėniečių stebino savo gebėjimais: Kęstutis Dijokas į trasą išvairavo galingą ir atrodo nerangų Mercedesą, Tomas Šimonis – didžiulį Jeep Grand Cherokee, Ernestas Griškus, Mindaugas Miknevičius, Paulius Jakubauskas ir kiti įrodė, kad gali varžytis ir tai jiems patinka. Gavome daug gerų atsiliepimų ir žmonių šypsenų. Elektrėnai – puiki vieta organizuoti tokius renginius. Dalyviai gyrė trasos konfigūraciją ir lokaciją, grožėjosi kraštovaizdžiu. Miesto svečiai sakė, kad jau seniai laukė galimybės palenktyniauti naujose vietovėse ir atvykti į Elektrėnus jiems buvo garbės reikalas. Elektrėnų savivaldybės gyventojai džiaugėsi naujais vėjais ir iniciatyva populiarinti automobilių sportą bei plėsti žmonių supratimą apie tai. Tikiuosi ir dėsiu pastangas, kad šis projektas taptų tęstiniu. Ačiū Lukui ir Auto Moto Parkas komandai už puikiai atliktus darbus. Ačiū ir visiems prisidėjusiems, miestiečiams už Jūsų palaikymą ir supratingumą.

Pagarbiai

tarybos narys Dovydas BLIUJUS

Auto Moto Parko (AMP) nuotraukos<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų