Ebru – raktas į šeimos gerovę!

Ebru meno – tapymo ant vandens – neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ „Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu ir papildo neformaliojo ugdymo modelį.

Šiais mokslo metais mūsų mokiniai kartu su šeimos nariais entuziastingai pasirinko meno terapijos programą. Projekto metodika sudaryta remiantis daugiau nei 900 metų gyvuojančia Ebru meno – tapymo ant vandens – technika. Jos išskirtinumas išryškėja, kuomet vienu metu sujungiamos iki šiol ugdymo procese tik dalinai naudojamos terapinės priemonės: spalva, judesys ir garsas, kurias sustiprina kvapas ir vanduo.
Tapymo ant vandens terapija palengvina ugdymo, informacijos įsisavinimo ir bendravimo procesus, išryškėja teigiamos vaiko charakterio savybės, turimi gabumai, didėja koncentracija, lengviau įveikiamos neigiamos emocijos.
Ši metodika padeda ugdyti aktyvią, nesuvaržytą ir savimi pasitikinčią kūrybišką asmenybę. Teigiamomis akimirkomis ir emocijomis norime pasidalinti su Elektrėnų bendruomene, sužadinti jų norą bendrauti ir bendradarbiauti.

Virginija Stanislovaitienė, Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė

Daiva Česonytė, Elektrėnų pradinės mokyklos mokytoja metodininkė<- Grįžti į atgal