Dviguba diskgolfo šventė Elektrėnuose

Rugsėjo pabaigoje visoje Europoje minima BeActive sveikatingumo ir aktyvumo savaitė. Jau ketvirtą kartą BeActive renginys buvo rengiamas ir Elektrėnuose – šį kartą Elektrėnų diskgolfo klubas rugsėjo 25 d. skyrė BeActive varžyboms ir naujojo parko atidarymui.

2020 m. pabaigoje Elektrėnų diskgolfo klubas pateikė paraišką Sporto rėmimo fondui, kurį kuruoja Švietimo paramos fondas, ir gavo finansavimą 18 krepšių diskgolfo parko Elektrėnuose įkūrimui. Naujasis parkas išdėstytas prie Elektrėnų paplūdimio, šalia ledo arenos ir miške aplink Vaikų pasaulio teritoriją.

Gavus finansavimą ir pradėjus darbus rudenį, parko atidarymas įvyko kartu su BeActive švente rugsėjo 25 d. Džiugu, kad į šią dvigubą diskgolfo šventę atvyko maksimalus galimas žaidėjų skaičius (72) iš įvairių Lietuvos kampelių. Tarp visų dalyvių Elektrėnų klubui atstovavo net 11 žaidėjų. Šventėje dalyvavo ne tik patyrę žaidėjai, tačiau susidarė ir 12 naujų žaidėjų grupė.

Po 3 valandų kovos geriausią rezultatą ir naująjį parko rekordą (-4) pasiekė Matas Kievinas iš Kauno.

Įrengus naująjį parką Elektrėnų diskgolfo klubas sieks jį intensyviai naudoti ir rengti reguliarius fizinio aktyvumo renginius visiems Elektrėnų savivaldybės gyventojams. Kviečiame visus būti aktyviais bei kartu išbandyti diskgolfo sporto šaką.

Elektrėnų diskgolfo klubo informacija<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų