Dar daugiau kokybiškesnių paslaugų Elektrėnuose – atidaryta „Neste“ degalinė

Nuo šiol aukštos kokybės degalų už patrauklią kainą galės užsipilti ir Elektrėnų gyventojai. Čia, šalia magistralės Kaunas – Vilnius, pradėjo veikti pirmoji automatinė „Neste“ degalinė. 

Strategiškai patogioje vietoje įrengta degalinė veiks visą parą. Be A95 ir A98 klasės benzino ir dyzelino joje galima įsigyti ir priedo „AdBlue“. Naujoji degalinė yra pritaikyta ir sunkiasvoriams automobiliams.

Bendrovės „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist teigia, jog naujoji degalinė Elektrėnuose padės užtikrinti sklandų tranzitą tarp didžiųjų šalies miestų.

„Ypač vasaros metu išaugant kelionių skaičiui, prie pagrindinių šalies kelių esančiose degalinėse nusitiesia eilės. Todėl atidarydami automatinę degalinę Elektrėnuose prie magistralės Kaunas – Vilnius, tikimės suteikti vairuotojams galimybę degalų užsipilti sklandžiau ir greičiau – kad žmonės, užuot gaišę laiką eilėse, mėgautųsi vasaros malonumais“, – sako jis.

Anot Elektrėnų savivaldybės mero Kęstučio Vaitukaičio, auganti paslaugų įvairovė prisideda prie miesto klestėjimo ir augimo: „Elektrėnai – strategiškai svarbus Lietuvos miestas, todėl džiaugiamės, jog tokios investicijos ne tik pagerins susisiekimą tarp Vilniaus ir Kauno, bet ir padidins Elektrėnų konkurencingumą, suteiks galimybę gauti daugiau aukštesnės kokybės paslaugų vietiniams gyventojams.“

Degalinės atidarymo proga klientų laukia patrauklios kainos. Čia už degalus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Tai – jau antroji tinklo degalinė, atidaryta 2022 m. Planuojama, kad iki metų pabaigos bus atidarytos dar kelios „Neste“ degalinės Lietuvoje. 

Automatinių degalinių tinklas „Neste“ savo veikloje daug dėmesio skiria tvarumui. Todėl ir naujoji degalinė buvo įrengta laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų. Joje klientai artimiausiu metu galės pasinaudoti „Easy Fill“ paslauga - užsipilti stiklų ploviklio tiesiai iš kolonėlės, taip išvengiant plastikinių bakelių naudojimo. Bendrovės duomenimis, dėl „Easy Fill“ paslaugos visoje Lietuvoje per metus į aplinką neišmetama iki 38 tūkst. plastikinių 4 litrų talpos stiklų ploviklio pakuočių.

 

 <- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų