Būsimieji statybininkai stažavosi Vilniaus statybininkų rengimo centre

Gruodžio 1–12 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro statybos verslo paslaugų teikėjo ir apdailininko (statybininko) specialybių mokiniai stažavosi VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centre.

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras įgyvendina projektą „Statybos sektoriaus modulinėms mokymo programoms skirtų mokymo priemonių rengimas ir modulinių programų išbandymas“, finansuojamą Europos socialinio fondo agentūros ir Lietuvos Respublikos lėšomis. Mokymai „Apdailos darbų technologijos mokymo priemonių išbandymas“.
Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu mokiniai tobulino šias kompetencijas: mokėsi kloti plyteles, tinkuoti mūrinius paviršius, apšiltinti sienas, ruošti ir dažyti paviršius bei klijuoti skystuosius tapetus. Taip pat mokiniai buvo supažindinti su gipskartonio, mūro, betonavimo darbais bei šiems darbams atlikti naudojamais mechanizmais ir įrankiais. Džiugu, kad visas užduotis mokiniai atliko sėkmingai. Mokytojai labai noriai dalijosi savo sukaupta patirtimi, todėl mokiniai šia stažuote ir bendradarbiavimu liko labai patenkinti.
Užsiėmimai buvo intensyvūs ir truko visą dieną, tačiau laisvu metu mokiniai turėjo galimybę aplankyti Valdovų rūmus, senamiesčio kultūros paminklus ir kitas įžymias vietas.
Tokios stažuotės mokiniams ir mokytojams suteikia progą patobulinti savo tiek profesines, tiek bendrąsias kompetencijas, taip pat padeda geriau suprasti vieniems kitus, mažina „nesusikalbėjimą“, mezga naujas pažintis ir ryšius. Visiems mokymo dalyviams išduoti kvalifikacijos kėlimą liudijantys pažymėjimai, o mokiniai, grįžę iš stažuotės, jau spėjo kibti į mokslus ir praktinio mokymo pamokų metu pasidalyti įgyta gerąja praktinio darbo patirtimi.

Profesijos mokytoja Stefanija Ulonienė

Nuotraukoje – SP14 grupės mokiniai - Mantas Košelevas ir Andrius Parangovskis.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų