Ausim rudenėliui margą kilimą

Kasmet baigiantis vasarai atvėsta orai, naktys ima ilgėti ir medžiai keičia spalvą. Prasideda nuostabus metų laikas – ruduo. 

Ir kaip nesidžiaugti juo ir rudens gėrybėmis: pilni aruodai daržovių, ant stalo raudonskruosčiai obuoliai, sultingos kriaušės, medžių lapai mirga įvairiomis spalvomis, grybautojai taip pat randa, ką į pintinę įdėti.
Jau antrą kartą Elektrėnų pradinėje mokykloje ir Gilučių skyriuje mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos rudenėliui iš rudens gėrybių audė margą kilimą. Vaikai su mokytojomis iš anksto apsvarstė, ką įaus į savo kilimus. Mokyklos ūkvedys ir budintis darbuotojas paruošė devyniolika plotelių kilimams ir netrukus vaikai pradėjo įgyvendinti savo idėjas. Tik pradėjus kurti jau buvo aišku, koks spalvingas ir turtingas įvairių gėrybių šis ruduo. Mokiniai išaudė povą, medį, gėrybių kraitę, auksinę žuvelę, skėčius, obuolius, boružę, laivelį, mandalą, rudens šypsenėlę, drambliuką, šermukšnių medžius. Visi buvo patenkinti savo darbais, pasigrožėti kilimais atėjo daug mokinių tėvelių, senelių ir kaimynų.
Noriu padėkoti mūsų miesto seniūnui už kilimams atvežtą smėlį, mokytojoms už gražias idėjas, tėveliams už pagalbą, o vaikams – už darbą.
Elektrėnų pradinė mokykla <- Grįžti į atgal