Akcija „Didžiausia dovana – gyvybė“

Spalio 16 d. PLC „Mega“ suorganizavo viešą akciją „Didžiausia dovana – gyvybė“, skirtą Pasaulinei organų donorystės dienai paminėti. Pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į organų donorystę ir transplantaciją.

Renginyje svečiavosi nacionalinio transplantacijos biuro „Gyvastis“ atstovai, Lietuvos mokyklų moksleiviai ir mokytojai. Medicinos studentų asociacijos nariai pasakojo praeiviams apie organų donorystę, dalino lankstinukus, o pačius mažiausius džiugino balionais ir saldainiais.
Vievio gimnazijos moksleiviai kartu su mokytoja Violeta Debesiene taip pat dalyvavo akcijoje „Didžiausia dovana – gyvybė“ ir piešinių konkursuose „Padovanok gyvybę“, „Matyti pasaulį – didžiausia dovana“.
1-4g. kl. grupėje III vietą laimėjo Monika Gumbytė (2a kl.) ir Laurynas Bagdanavičius (4b kl.). Jie buvo apdovanoti bilietais į kino teatrą „Multikino“.
Specialiais Kauno klinikų Kraujo centro dovanomis taip pat buvo apdovanotos 3b kl. moksleivės Miglė Debesytė, Simona Minkevičiūtė, Julija Kananovič ir Domantė Balčiūnaitė.
Džiugu, jog jauni žmonės domisi donoryste ir nėra abejingi kitų problemoms. Dėkojame mokytojai Violetai Debesienei už galimybę dalyvauti įvairiose akcijose ir piešinių konkursuose.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų