A. Tauro IĮ „TAURASA“ šventė sidabrinį jubiliejų

Rugpjūčio 20 dieną A. Tauro individuali įmonė „Taurasa“ šventė savo įmonės gyvavimo 25-metį. Geibonyse įsikūrusių verslininkų Rasos ir Algio Taurų sodyba pasidabino spalvotais balionais ir skaičiumi 25.

Sveikinimai, palinkėjimai, dovanos – visa tai tą dieną nesiliovė iki pat vakaro. Užėję į jų parduotuvę apsipirkti pirkėjai taip pat linkėjo sėkmės, ilgų gyvavimo metų.

O palinkėjimų būta įvairių: Kad verslas klestėtų, o konkurentai pavydėtų. Nesenti, dirbti. Niekada nenuleisti rankų. Laimės, meilės, sveikatos ir sėkmės prekybos verpetuos klientų bagotų. Įteikus dovaną nykštuką, buvo palinkėta, kad jis šviestų namus ir neštų turtus.

Įmonės Rekvizitai LT atstovės džiaugėsi Algio ir Rasos Taurų šeimyniniu verslu, kuris populiariai dabar dar vadinamas tvariu, linkėjo tą tvarų verslą ir toliau plėtoti, puoselėti ir būti pavyzdžiu kitiems verslininkams.

Įmonės vadovas Algis Tauras susirinkusiems svečiams priminė verslo istoriją, kuri nebuvo lengva –  nuo sudėtingos pradžios iki sėkmingo 25-mečio: „Maždaug prieš 26 metus, kai griuvo sovietinė prekyba, mes iš valstybinės prekybos pasitraukėme ir likome bedarbiai. Kentėjome apie 1,5 metų be darbo, juk tuo metu nebuvo jokios dar biržos ar užimtumo tarnybos. Tad nutarėme, kad reikia imtis kažkokios veiklos, kad būtų galima laisvai gyventi, prižiūrėti vaikus ir kt. Gimė idėja užsiimti tuo, ką mokame, ką sugebame, kuo dirbome. Tad nutarėme pradėti prekybos veiklos verslą, įkūrėme individualią įmonę. Pradžioje tai buvo Tauras+A, iš tikrųjų tai – Taurasa, išsinuomojome patalpas ir pradėjome dirbti dviese su žmona Rasa. Pradžia nebuvo lengva, uždarbis buvo menkas, bet, laikui bėgant, jis didėjo, pirkėjų daugėjo, mes plėtėmės, augome, išsinuomojome Vaikų pasaulyje patalpas, kuriose praleidome nuostabų laiką, bandėme dar vieną parduotuvę išsinuomoti, bet ten nesisekė, ją pardavėme, o čia, soduose, buvo viskas gerai. Taip po truputį ir prabėgo tie 25 metai. Labai dėkingas jums visiems, kurie galėjote prisidėti prie mūsų darbų, padėdavote per šventes, kai kas net dirbote pas mus tam tikrą laikotarpį, kažkas nušienaudavote mūsų kaime pievas... Dėkingas pirkėjams, be jūsų mes nieko nebūtume padarę. Ėjote pas mus, ir toliau einate!“ Ir, padėkojęs žmonai Rasai ir visiems susirinkusiems už dėmesį ir sveikinimus, pakvietė bendrai nuotraukai prie šventinių balionų ir pabendravimui prie šventinio stalo.

Šventėje dalyvavusi, dainavusi ir viską fiksavusi –

Silvija BIELSKIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų