„Versmės“pirmokų krikštynos

Nuo rugsėjo 1-osios į „Versmės“ gimnazijos bendruomenę įsijungė 130 pirmokų.

Rugsėjis naujokams – adaptacijos mėnuo, skirtas susipažinti su naujais mokytojais, auklėtojais ir gimnazijos tvarka. Tačiau jie, mūsų akimis žiūrint, dar nebuvo visaverčiai „versmiečiai“.
Spalio 23 dieną atėjo laikas pirmokus pakrikštyti. Ta proga gimnazijoje vyko „Laikmečių sąskrydis“. Aktų salėje stovėjusia laiko mašina į dabartį atkeliavo atstovai iš XX a. 6-ojo, 7-ojo, 8-ojo, 9-ojo dešimtmečių bei ateities. Visus šventės svečius pasveikino gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas. Pirmų klasių mokiniai į šventę turėjo ateiti ne tuščiomis rankomis, o sukūrę klasę pristatantį filmuką ir parengę pasirodymą, atspindintį tam tikrą laikotarpį.
Pirmoji scenoje pasirodė 1b klasė (auklėtoja R. Šarapienė) mokiniai. Jie pristatė 6-ąjį dešimtmetį ir šoko rokenrolą. Po jų pasirodė 1e klasė (auklėtoja A. Griščenkienė), kuri į savo pasirodymą sudėjo beveik viską, kas galėjo atspindėti 7-ąjį dešimtmetį. Į sceną pakviesta 1a klasė (auklėtoja A. Liutkevičienė) suvaidino 8-ojo dešimtmečio grupių „Queen“ ir „Hiperbolės“ koncertą. 9-ąjį dešimtmetį puikiai pavaizdavo 1c klasės (auklėtoja M. Kuzmenkovienė) mokiniai. Ateities viziją pristatė 1d klasė (auklėtojas A. Pliskauskas).
Visus pirmokus, atlikusius nurodytus darbus, pakrikštijo antrokai, kurie prigalvojo pačių įvairiausių užduočių.
Baigiantis šventei pasveikinome naujuosius „versmiečius“ ir palinkėjome būti vertais šios puikios gimnazijos vardo. Kitą dieną klausėme pirmokų nuomonės apie jų šventę:
„Man per krikštynas buvo labai linksma. Mokyklos antrokų sugalvotos užduotys buvo įdomios, organizatoriai išradingi. Tradicija pakrikštyti pirmokus turėtų išlikti, nes nuo šiol galim drąsiai vadintis gimnazistais.“ (1b kl. mok.);
„Krikštynos buvo įspūdingos, visos pirmokų klasės puikiai pasirodė. Buvo smagu. (1d kl. mok.);
„Vakarykštės mūsų krikštynos nepavyko... Mums nepasisekė tinkamai pasirodyti. Bet mus įdomiausiai pakrikštijo...“ (1d kl. mok.).
„Labai patiko 1e klasės pasirodymas...“ (1 d kl. mok.);
„Šaunios krikštynos, tik gaila, kad mikrofonas užstrigo ir negirdėjome, kaip repavo mūsų auklėtoja...“ (1c kl. mok.).

Rimantė Jagelavičiūtė
„Versmės“ gimn. jaunoji žurnalistė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų