„Versmės“ skaitovai – vėl laureatai

Kiekvienais metais Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje švente tampa meninio skaitymo konkursai. Jų laukia ir mokytojai, ir mokiniai.

Šiemet buvo išskirtiniai metai, turėjome labai daug talentingų skaitovų, todėl konkurencija išties didelė. Gimnazijos turo nugalėtojai dalyvauja kituose etapuose – savivaldybės, apskrities. Jau tradiciškai mūsų gimnazijos mokiniai tampa respublikinių švenčių nugalėtojais. Šie metai buvo ypač dosnūs apdovanojimų.
Balandžio 10–11 dienomis Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas vyko Pasvalio P. Vileišio gimnazijoje. Pirmąją dieną buvo skaitomi tekstai, rodomos kompozicijos. Kitą dieną buvo apdovanojami nugalėtojai. „Versmės“ gimnazijos 12 klasės mokinys Justinas Bagdonavičius užėmė I vietą (mokytoja E. Kasperavičienė), o „Versmės“ gimnazijos mokinių meninė kompozicija „Kaip reikia gyventi?“ pagal Gintaro Grajausko, Dovydo Grajausko ir Stefanijos Navickienės eiles (mokytoja A. Liutkevičienė) – II vietą. Kompozicijos skaitovų sudėtis kiek keitėsi: Mariui Eitminavičiui ir Giedriui Petkevičiui išvykus į užsienį, po regioninio etapo juos pakeitė Edvardas Česonis. Ištikimiausi visų konkurso etapų dalyviai – Miglė Pranckevičiūtė, Justinas Alimas, Justinas Bagdonavičius, Augustinas Jaruševičius, Jokūbas Ragulis, Eividas Žemaitaitis.
Šios dvi dienos, praleistos Pasvalyje, suteikė galimybę tiek mokiniams, tiek mokytojams ne tik pažinti gražų miestelį ir jo žmones, bet ir išgyventi aukštąsias akimirkas – meninio žodžio galią. Didžiuojamės savo gimnazistais ir linkime jiems daug kūrybinės energijos ateityje.

Mokytoja Elvyra Kasperavičienė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų