„Versmės“ gimnazijos biologai keliauja

Kovo mėnesį grupelė Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokinių dalyvavo respublikiniame konkurse „Europos Sąjungos paramos reikšmė regionui“.

Biologijos mokytojos Audrutės Jančiauskienės mokinių paruoštas darbas buvo pripažintas geriausiu. Grupė konkurse dalyvavusių mokinių laimėjo kelionę siauruoju Aukštaitijos geležinkeliu, vietinių gyventojų meiliai vadinamu siauruku. Konkurso nugalėtojai turėjo galimybę į kelionę pasiimti draugų. Taigi gegužės 18 d. rytą nemaža grupė, lydima mokytojų A. Jančiauskienės ir T. Einorienės, išvyko į Anykščius. Pakeliui į Siaurojo geležinkelio stotį užsukome aplankyti rašytojo Jono Biliūno kapo. Užlipę ant Liūdiškių piliakalnio ir pasigrožėję gamtovaizdžiu, suskubome į šimtametę Siauruko geležinkelio stotį, kurioje buvome supažindinti su jos istorija, galėjome pasėdėti stoties viršininko kėdėje. Be penkių minučių jau sėdėjome siauruke ir nekantriai laukėme kelionės pradžios. Netrukus traukinys pajudėjo. Anot stoties viršininko, traukinys ne važiavo, bet ėjo. Iš tiesų, judėjome labai lėtai, tačiau užtat galėjome pasidžiaugti nuostabiais vaizdais už lango. Atvykę į Rubikius skaniai papietavome, truputėlį pasižvalgėme po Aukštaitijos nacionalinį parką ir traukinuku pardardėjome atgal. Grįždami į namus išbandėme vasaros rogučių trasą.
Elektrėnus pasiekėme kupini džiaugsmingų įspūdžių. Dėkojame puikiam vairuotojui ir nuostabioms mokytojoms, kurios keliavo kartu.

„Versmės“ gimn. jaunoji žurnalistė Rimantė Jagelavičiūtė<- Grįžti į atgal