„Strėvos“ literatai palydėjo vasarą

Savivaldybės literatai, nešini naujausia savo poezija apie vasarą, artėjantį rudenį, nesulaikomą gyvenimo bėgsmą, rinkosi į nuotaikingą vasaros palydų popietę Literatūros ir meno muziejuje.

Palydėti vasarą buvo nuspręsta ne bet kaip – vienu iš poezijos šventės simbolių tapo vasaros gėlių vainikas arba gėlių žiedai plaukuose.
Elektrėnų literatai sulaukė gausaus būrio svečių – iš Vilniaus atvyko nuolatiniai mūsų švenčių dalyviai, poezijos fanai Nijolė Ir Virginijus Urbelioniai, LNRS narė Danutė Ruseckaja, poetė Loreta Pladienė, poetė, bardė Birutė Gaučienė, iš Kauno atvyko poetė Virginija Ruškienė. Svečiai ir mūsų klubo nariai skaitė naujausius eilėraščius, klausėsi Birutės dainų, kartu su ja dainavo ir pagal elektrėniškių Vilijos Dobrovolskienės bei Elenos Malašauskienės eiles sukurtas dainas.
Šviesi, jauki poezijos ir muzikos popietė vainikavo vasaros renginių, susitikimų, poezijos skaitymų etapą ir nutiesė kelius į rudenį: artimiausiuose literatų planuose – vaikų poezija, eilėraščių apie Elektrėnus konkurso rezultatų paskelbimas, žiemos poezija.
Renginys buvo nuotaikingas ir šiltas. Susižavėjusios mūsų literatų klubo veikla, poetės Danutė, Loreta, Birutė ir Virginija tapo „Strėvos“ narėmis. Ir visai nesvarbu, kad jos gyvena ne Elektrėnuose, svarbu noras bendrauti, kurti, skaityti eiles, dalyvauti susitikimuose. O „strėviečiai“ džiaugiasi, kad klubo narių gretos gausėja.

Jurgita Chmieliauskienė, Literatūros ir meno muziejaus direktorė<- Grįžti į atgal