„Šeimos diena-2014“

Praėjusią savaitę Elektrėnų miesto aikštėje prie VšĮ Elektrėnų kultūros centro vyko šeimų šventė „Šeimos diena-2014“, skirta Tarptautinei šeimos dienai paminėti.
Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų Organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.

Jau trečius metus iš eilės asociacija „Elektrėnų šeimų klubas“ organizuoja šią nemokamą šeimos propagavimui skirtą šventę Elektrėnų gyventojams ir svečiams.
Renginio metu tradiciškai vyko mamyčių turgelis, kuriame jos siūlė savo mažylių išaugtus drabužėlius, avalynę ar kt. nebereikalingus buityje daiktus. Savo gaminius pristatė ir Elektrėnų profesinio mokymo centro mokiniai, veikė mugė.
Šventės metu vyko mamyčių su vežimėliais, mažiausiųjų „ropliukų“, triratukų, riedučių bei dviračių varžybos. Nepanorusiems varžytis buvo surengtos šeimos estafetės, vyko jogos treniruotė. Mažieji šventės dalyviai turėjo galimybę smagiai pajodinėti poniu, kurį į šventę atvežė Beižionių vaikų globos namų administracija.
Visus atvykusius į renginį linksmino Elektrėnų muzikos mokyklos „Yamaha“ jaunieji atlikėjai. Šventėje dalyvavo Elektrėnų sveikuolių klubas, kuris visus dalyvius vaišino lietuviškų žolelių arbata ir sveikais užkandžiais. Į renginį susirinkusias šeimas pasveikino Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis.
Šventės organizatoriai dėkoja Elektrėnų savivaldybei, Elektrėnų knygynui „Knygų namai“, Liberalų ir centro bei Darbo partijoms, sporto klubo „Pantera“ treneriui Audriui Valaišai už paramą ir visokeriopą pagalbą ruošiantis Šeimos dienos paminėjimui.

Vilma Griškauskienė<- Grįžti į atgal