„Reveranso“ šokėjų startai Baltarusijoje

Lapkričio 29–30 d. Minske (Baltarusija) vyko pasaulio reitingo sportinių šokių varžybos „Style cup 2014“, kuriose dalyvavo šokėjai ir vertintojai iš 13 valstybių.

Per dvi dienas daugiau nei 1000 porų varžėsi dėl nugalėtojų titulų įvairiose amžiaus ir lygio grupėse. Tarp gausaus būrio Lietuvos šokėjų buvo ir Elektrėnų sportinių šokių klubo „Reveransas“ atstovai.
Jaunių antrojoje grupėje klasikinių šokių programoje 1-ą vietą iškovojo Karolis Živulskas ir Rugilė Čepaitytė. Atliekant Lotynų Amerikos šokius jiems atiteko 2-a vieta. Pirmosiose savo tarptautinėse varžybose užsienyje dalyvavo ir „Reveranso“ vaikų grupės poros, kurioms tai buvo puiki mokykla siekiant tobulėjimo ateityje. Jaunieji šokėjai savo pasirodymo laukė iki vėlaus vakaro, nes didžiausią teigiamų emocijų kiekį žiūrovai gauna ne tik iš aukštą meistriškumą demonstruojančių suaugusių porų, bet ir iš pirmuosius žingsnelius žengiančių vaikų.
Sulaukus iškilmingo rezultatų paskelbimo paaiškėjo, kad pirmąsias vietas iškovojo Ugnius Baslyk ir Marija Januškevičiūtė, Mantas Matkevičius ir Lėja Apanavičiūtė, Ernestas Vaitkevičius ir Gabija Saverinaitė, o Nikodemas Girčys ir Kamila Šumskaitė užėmė antrą vietą. Šiems šokėjams buvo įteikti iškovoti medaliai ir saldžios atminimo dovanos.