„Kalėdinis traukinukas“

Lapkričio–gruodžio mėn. Vievio gimnazijos moksleiviai turėjo galimybę pabuvoti Austrijoje.

3 kl. gimnazistai Dominykas Barusevičius ir Miglė Debesytė kartu su socialine pedagoge Aiste Apyvaliene bei Lietuvos samariečių bendrijos savanoriais dalyvavo renginyje „Kalėdinis traukinukas“. Pagrindinis tikslas – plėtoti ryšius tarp Europos šalių savanorių, skatinti jų bendravimą ir bendradarbiavimą.
Iš pradžių aplankėme kalėdinę mugę, kuri Vienoje rengiama jau daugiau nei 700 metų. Kalėdų dvasia sklandė miesto gatvėmis, aikštėmis ir parkais. Be jokios abejonės, pajutome, kad tai viena puikiausių vietų Europoje, skleidžiančių kalėdinę nuotaiką. Visiems labai patiko šventė „Kalėdinis traukinukas“, kurioje dalyvavo 6500 samariečių. Kalėdų Senelis dalijo moksleiviams dovanas ir linkėjo sėkmės. Šiame Vienos kampelyje pasisėmėme dvasinio peno, prisilietėme prie amžinųjų vertybių, pajutome, kad čia kitaip eina laikas, čia atsiveria toliai. Vėliau grožėjomės nuostabia Austrijos gamta, plaukiojome laivu po Gmunden apylinkes ir bendravome su kitų šalių samariečiais. Grįždami namo dalijomės įspūdžiais, jautėme malonų nuovargį ir svajojome apie būsimas keliones.
Dėkojame LSB Vilniaus skyriaus atstovams už šią nuostabią išvyką. Manome, kad dar keliausime ir ieškosime gamtos perlų, kurie ilgai išlieka mūsų širdyse.

Vievio gimnazijos žurnalistų būrelio nariai<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų