„Ilgakasė 2014“

Balandžio 12 d. Elektrėnų kultūros centre vyko jubiliejinis 10-asis „Ilgakasės“ konkursas.

Dvylika žavių mergaičių demonstravo savo ilgus bei puikiai išpuoselėtus plaukus, džiugino susirinkusius savo talentais: šoko, dainavo, pynė kasas mamoms, deklamavo, grojo ir vaidino.
Be jaunųjų ilgakasių žiūrovus linksmino ir Elektrėnų vaikų pop-šou choras „Saulės spinduliai“ bei šokėjos iš Vievio gimnazijos. Grožio salono savininkė Vilma Baradulinienė ir kirpėja Laima Kučinskaitė matavo mergaičių plaukų ilgį bei tikrino kasų storį. Per konkurso pertrauką žiūrovai galėjo balsuoti už labiausiai patikusią ilgakasę.
Fotogeniškiausia ilgakase tapo Edita Misevičiūtė iš Elektrėnų, žiūrovų balsai nulėmė, kad nominacija „Publikos simpatija“ atiteko Skaistei Kulevičiūtei iš Elektrėnų. Kūrybiškiausia konkurso dalyve buvo pripažinta Violeta Kucharenko iš Varėnos savivaldybės Marcinkonių kaimo, storiausių kasų savininke – Geistautė Gudeliūnaitė iš Elektrėnų savivaldybės Beižionių kaimo. 6-9 metų amžių grupėje Geistautė taip pat tapo nugalėtoja, 10-13 m. grupėje laimėjo Agata Trunovaitė iš Vilniaus, o 14-7 m. amžiaus grupėje be konkurencijos nugalėjo Inga Subačiūtė iš Kauno.
Jauniausiai nekonkursinė dalyvė buvo Urtė Prūsaitė, kuriai dar nėra nė keturių metukų.
Mergaitės buvo apdovanotos padėkos raštais bei fotografijos firmos „REGMANA“ ir draudimo kompanijos „AVIVA LIETUVA“ įsteigtais prizais.
Pakalbintos ilgakasių mamytės vienareikšmiškai teigė, kad nors ilgus dukrų plaukus prižiūrėti nelengva, nė už ką neleistų mergaitėms jų nusikirpti.
Džiugu, kad konkurso dalyvių skaičius nemažėja, priešingai, mergaitės su tokiu pat užsidegimu planuoja šiame konkurse dalyvauti dar daug kartų.

Rimantė Jagelavičiūtė<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų