„Fėjų pasakos“

Lapkričio 28 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje buvo pristatyta nauja muzikos pedagogės, kompozitorės, dainų ir knygelių vaikams autorės Neringos Lapinskienės knygelė „Fėjų pasakos“.

Knygelė „Fėjų pasakos“ – tai spalvingas pasakų ir dainelių su natomis rinkinys. Muzikiniame diske įrašyta visa pasaka su dainelėmis, taip pat atskirai tik dainelės bei jų karaokė versijos, todėl vaikučiai gali mokytis dainuoti patys. Ši knygelė lavina vaikų vaizduotę ir klausą, puikiai tinka vaidinimams.
Mažųjų pasakų gerbėjų susirinko pilna bibliotekos salė – atvyko Elektrėnų pradinės mokyklos 1–2 klasių mokiniai. Knygelę pristatė autorė N. Lapinskienė bei vaikai, kurie pasakas iliustravo dainomis ir žaismingu vaidinimu. Mažieji aktoriai puikiai įsijautė į kiekvienos pasakos personažus, kurių įvaizdį dar labiau sustiprino spalvingi kostiumai ir šokių judesiai. Į knygos pristatymą–vaidinimą buvo įtraukti visi susirinkusieji – jie buvo mokomi ir dainelių žodžių, ir linksmų šokio judesių. Gyvas ir tikrai įdomus renginys pradinukams be galo patiko – daugelis norėjo išgirsti dar daugiau pasakų. Tikėkimės, jas bus galima rasti kitoje N. Lapinskienės knygelėje...<- Grįžti į atgal