Edukacinė meno pamokėlė su Pakalniškių vaikų dienos centru

Birželio 22-ąją, nors ir fiksuojamas karščio rekordas, bet Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filialo bibliotekininkė bendradarbiauja su Vaikų dienos centro užimtumo specialiste Vanda Bukėniene.

Šį kartą organizuota edukacinė meno pamokėlė Pakalniškių vaikų dienos centro vaikams. Dienos centro ugdytiniai išbandė kitokią piešimo techniką – inkrustuoti gamtines medžiagas piešinyje. Vaikai labai susikaupę kūrė, fantazavo, išradingai gražino gamtinėmis medžiagomis savo piešinius.

Tokia edukacinė veikla skatino ne tik kūrybiškumą, bet ir turiningai leisti laisvalaikį, išdrįsti išmėginti naujus kūrybos būdus, atsipalaiduoti. Nauja piešimo technika labai patiko, tad vaikai ketina ją naudoti ir ateityje.  

Grafikas Mikalojus Povilas Vilutis yra sakęs, kad ,,Menas - tai gyvybė daikte.“ Tad meno pamokėlė Pakalniškių dienos centro vaikams buvo naudinga ne tik pažintiniu aspektu, bet ir prasminga. Pasisėmę naujos patirties, idėjų vaikai karštą birželio dieną džiaugėsi savo kūrinėliais.

 

Dovilė VILKAUSKAITĖ,

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos

Pakalniškių filialo bibliotekininkė

 <- Grįžti į atgal