Kriminalinė kronika birželio 16-28 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 5) 271 6050 galite teikti informaciją apie pastebėtas nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus bei policijos pareigūnų neteisėtus veiksmus.

Birželio 16 d. gautas pranešimas, kad du pažįstami asmenys sumušė vyrą ir pagrobė automobilį „Renault Espace“, kuris vėliau buvo rastas Vievio sen. Neblaivūs įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 17 d. gautas pranešimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1989 m.) smurtavo prieš mažametį brolį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 18 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen., daugiabučio namo laiptinėje, neblaivus vyras sužalojo namo gyventoją ir pasišalino iš įvykio vietos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 18 d. gautas pareiškimas, kad Gilučių sen. iš sodo pavogta benzininė žoliapjovė, dujų balionas, dujinė viryklė, rankinis plūgas, įvairūs metaliniai raktai ir įrankiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 19 d. gautas pareiškimas, kad Vievio sen. vyras (gim. 1991 m.), kuriam nustatytas 2,33 prom. girtumas, smurtavo prieš sugyventinę. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 20 d. gautas pranešimas, kad Vievyje sustabdyto vilkiko vairuotojas (gim. 1976 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (nepateikė tachografo metrologinės patikros ir pateikė draudimo polisą, kuris įsigalios tik nuo š. m. rugsėjo 17 d.), tiesiogiai pareigūnams davė 75 eurų kyšį. Po sulaikymo apžiūrint vilkiką kilo įtarimas, kad yra suklastotas vilkiko identifikavimo numeris. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 20 d. gautas pranešimas, kad Pastrėvio sen., namuose, rastas asmens lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 23 d. gautas UAB pareiškimas, kad Vilniuje pavogtas automobilis „Mini One“. Automobilis rastas Vievyje, įvykio vietoje sulaikyti ir į areštinę uždaryti 1995 ir 1996 metais gimę du jaunuoliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 24 d. gautas pareiškimas, kad Gilučių sen., iš sodybos, pavogta daiktų už daugiau nei 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 24 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnuose vyras (gim. 1985 m.) smurtavo prieš tėvą. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 25 d. gautas pranešimas, kad į VšĮ Elektrėnų ligoninę dėl durtinės žaizdos krūtinėje buvo pristatytas vyras, kuris vėliau mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 26 d. gautas pranešimas, kad Vievio ežere, kaip įtariama, nuskendo vyras. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.
Birželio 26 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose iš sodo namelio, esančio sodininkų bendrijoje „Šviesa“, pavogta rankinė, kurioje buvo pinigai, asmens dokumentai, dvi moteriškos piniginės, mobiliojo ryšio telefonas ir telefono įkroviklis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 27 d. gautas pranešimas, kad Kazokiškių sen. rastas nuskendusio nepilnamečio kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Birželio 27 d. gautas pranešimas, kad Elektrėnų daugiabutyje pažeisti sandėliukų užraktai ir spynos. Įvykio vietoje sulaikytas ir į areštinę uždarytas vyras (gim. 1985 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 28 d. gautas pareiškimas, kad Elektrėnų parduotuvėje pavogta piniginė su pinigais, banko kortelė ir asmens tapatybės kortelė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Birželio 28 d. gautas pranešimas, kad Vievyje bute rastas lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Per dvi savaites įvykių registre užregistruota 310 pranešimų. Surašyta 116 LR ATPK protokolų.

Parengta pagal Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK suvestinę<- Grįžti į atgal