Moliūgų-žibintų konkursas Semeliškėse

Semeliškių paskyroje „Facebook“ gyventojai sulaukė Semeliškių sen. seniūnės Loretos Karalevičienės ir Semeliškių bendruomenės pirmininkės Ritos Buividavičienės kvietimo spalio 20–22 dienomis pagaminti, nufotografuoti ir atnešti į miestelio aikštę savo moliūgą-žibintą ir taip sukurti šviečiančių moliūgų ekspoziciją.

26 moliūgų-žibintų nuotraukos, įkeltos į feisbuko svetainę, dalyvavo konkurse. Spalio 28 d. balsavimas internete buvo sustabdytas.

Daugiausia patiktukų (812) surinko moliūgų kompozicija Nr. 2, antroje vietoje Nr. 26 – Semeliškių gimnazijos pirmokėliai su mokytoja Vaita Vitkauskaite surinko 407 patiktukus, trečioje vietoje liko moliūgas, pažymėtas Nr. 6, surinkęs 190 patiktukų. Organizatoriai dėkojo visiems už gražią iniciatyvą, kūrybiškumą, išmonę ir bendruomeniškumą, kūrusį visiems gerą nuotaiką spalio dienomis! Visi autoriai, dalyvavę nuotraukų konkurse, ketvirtadienio pavakare buvo kviečiami į miestelio aikštę, jiems buvo įteikti prizai. Šventės metu visi susirinkusieji turėjo galimybę paskanauti Laimutės Kvetkauskienės moliūgų sriuba, džiovintais moliūgais bei Onutės Sabaliauskienės gardžiuoju sūriu ir moliūgų-aviečių uogiene! Renginio dalyviai galėjo pasigrožėti ir Semeliškių gimnazijos bendruomenės sukurtais moliūgais-žibintais, kurie atrado sau vietas gimnazijos teritorijoje.<- Grįžti į atgal