Šviečiantys moliūgai Kazokiškėse

Spalio 25 d. Kazokiškių gyventojai buvo kviečiami gaminti ir atnešti iš moliūgų sukurtą šviečiantį žibintą į Kazokiškių bibliotekos terasą.

Visi moliūgėliai dalyvavo konkurse, o gražiausių trijų kūrinių autoriai buvo apdovanoti Kazokiškių seniūno Arvydo Vyšniausko įsteigtais prizais. Gyventojai, kurie neturėjo savo moliūgo, bet norėjo dalyvauti konkurse, galėjo priimti ūkininko Mindaugo Gumbio ir jo šeimos dovanotus moliūgus. Organizatoriai Kazokiškių seniūnija ir Kazokiškių kultūros centras ypač dėkoja Kazokiškių vaikų dienos centro vaikams bei Centro pedagogėms Indrei Klimantavičienei ir Vaidai Versylaitei, Kazokiškių bibliotekai ir vedėjai Daivai Pileckienei bei visiems, dalyvavusiems šviečiančių moliūgų akcijoje.

Seniūno Arvydo Vyšniausko prizus šviečiančių moliūgų konkurse laimėjo visi dalyviai – nugalėjo bendrystė ir draugystė, nes, pasak seniūno, visi moliūgai savaip gražūs ir įdomūs. A. Vyšniausko saldžios dovanos bus įteiktos visiems prisidėjusiems prie šventės.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų