Rudenėlio šventė priešmokyklinio ugdymo grupėje

Spalio 27-osios diena sukvietė Kietaviškių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikus į Rudenėlio šventę „Po rudens skara“. Mokytojos Ona Bartusevičienė ir Edita Rulevičienė su vaikučiais deklamavo eilėraščius apie vaisius ir daržoves, supažindino vaikus su vaisiuose ir daržovėse esančiais vitaminais ir mineralais, aptarė, kuo jie yra naudingi žmogaus organizmui.

Pasinaudodami kubeliais, vaikai suskaičiavo, kiek vaisių ir daržovių išaugino ruduo. Vėliau ,,išvirė“ daržovių sriubą, minė mįsles, spėjo, ką skanauja, rudens gėrybes skirstė į vaisius ir daržoves, šoko ratelius ir žaidė žaidimus. Viską suskaičiavę ir surūšiavę, susėdę prie staliukų, gamino vaisių ir daržovių salotas.

Šventės pabaigoje vaikai apsidžiaugė po skara surasta kirmėlyte, kurią kartu su priešmokyklinio ugdymo grupės vaikais pagamino mokytoja Ona Bartusevičienė ir mok. padėjėja Angelė Mikalauskienė. Kirmėlytė vėliau papuošė progimnazijos kiemą. Šventėje dalyvavusios progimnazijos direktorė su direktoriaus pavaduotoja ugdymui pasidžiaugė, kad vaikai buvo puikiai nusiteikę, aktyvūs ir smalsūs, noriai atliko skirtas užduotėles, pagamino labai skanias salotas, kuriomis visi pasivaišino. Patyriminė veikla stiprina ryšį su supančiu pasauliu, sudaro galimybę vystytis vaiko individualybei.Priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja

Edita RULEVIČIENĖ<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų