Teisingas požiūris į dovanų pasirinkimą, ir žinutės, kurias perduoda dovanos

Nepaisant to, kokiai šventei jūs ruošiatės ir kokia proga bandote išrinkti dovaną savo artimajam, labai tikėtina, kad jaučiatės patekę į didelę aklavietę. Ko iš tikrųjų nori jums brangus žmogus? Ko jam reikia? Ką jūs galėtumėte jam padovanoti?

Teisingas požiūris į dovanų pasirinkimą, ir žinutės, kurias perduoda dovanos

Nepaisant to, kokiai šventei jūs ruošiatės ir kokia proga bandote išrinkti dovaną savo artimajam, labai tikėtina, kad jaučiatės patekę į didelę aklavietę. Ko iš tikrųjų nori jums brangus žmogus? Ko jam reikia? Ką jūs galėtumėte jam padovanoti? Kiekvienas iš mūsų gali valandų valandas ar netgi dienų dienas praleisti uždavinėjant sau daugybę tokių ir panašių klausimų, nepajėgiant atrasti teisingų ir pagelbėti padedančių atsakymų. Laimei, egzistuoja ir kitas dovanų pasirinkimo būdas, tačiau jis yra susijęs su mūsų požiūrio į dovanas pasikeitimu.

Pagrindinė problema, susijusi su dovanojimu, yra tai, jog didžioji dauguma žmonių į sveikinimą ir dovanas žvelgia tik kaip į fizinių daiktų įteikimą. Tačiau labai veiksminga alternatyva tokiam požiūriui yra galvojimas apie dovaną kaip apie komunikacijos priemonę. Kuomet jūs įteikiate dovaną jums brangiam žmogui, tai, ką jūs darote, yra vadinama bendravimu. Jūs išrenkate dovaną, kuri kažką reiškia dovanos gavėjui. Savo ruožtu, dovanos gavėjas gaudamas dovaną, kuri atitinka jo skonį, charakterį, gyvenimo būdą ir norus, lengviau supranta jūsų dovanos pavidalu bandomą perteikti žinutę. Ir nors tai gali atrodyti akivaizdu, dažnai apie tai mes tiesiog pamirštame, susitelkdami tik į fizinius objektus ir negalvodami apie dovanos tikrąją prasmę.

Visa tai lengviausia suprasti tuomet, kai pabandome save įsivaizduoti dovanos gavėjo vietoje ir susimąstydami apie tai, ką jaučiame, kai gauname prasmingą dovaną. Kiekviena dovana perduoda skirtingą žinutę.

„Tau būtina atsipalaiduoti ir pailsėti“

Šiandieniniame sparčiai judančiame pasaulyje didelė dalis žmonių pamiršta skirti laiko atsipalaidavimui ir turiningam poilsiui. Tai ilgainiui ima kenkti jų gyvenimo kokybei, sveikatai ir bendrai savijautai.

Net jei norime skirti laiko atsipalaidavimui, anaiptol ne visuomet tai sau leidžiame. Todėl jei manote, kad jums brangiam žmogui, kuriam renkate dovaną, būtina daugiau dėmesio skirti atsipalaidavimui, galite padovanoti SPA procedūrą ar netgi visą SPA procedūrų rinkinį. Giliai atpalaiduojantis aromaterapinis nugaros masažas, gintarinis galvos masažas, sveikatinantis kojų ir pėdų masažas, vandens ir pirčių malonumai – tai tik keli iš daugybės galimų pasirinkimų!

„Niekuomet nepamiršk kelionių“

Kasdieninė rutina ir rūpesčiai, kurie laikui bėgant tampa neatsiejami nuo mūsų nūdienos, neretai mus atitolina ir nuo kelionių, kurių taip reikia kiekvienam iš mūsų. Jei norime jaustis atsigavę ir kupini energijos, atostogauti turėtume leistis bent du kartus per metus.

Todėl jei žinote, kad būsimo dovanos gavėjo gyvenime kelionės tapo tikra retenybe, galite padovanoti kelionę – neįkainojamą patirtį, kurios jums brangus žmogus niekuomet nepamirš. Šiandieniniai kelionių pasiūlymai yra labai lankstūs ir lengvai pritaikomi skirtingiems keliautojų poreikiams, todėl išsirinkti kelionę neturėtų būti sudėtinga.

„Dievinu tavo kūrybiškumą!“

Žinote, kad jums artimas žmogus, kurį stengiatės nustebinti išrinkdami tobulą dovaną, yra labai kūrybiškas? Dovanos pagalba norite parodyti, kad jūs tai žinote ir vertinate? Tokią žinutę pasirinktos dovanos dėka galite perduoti be didesnių sunkumų.

Galbūt žmogus, kuriam ieškote dovanos, yra tikras gurmanas ir mėgsta suktis virtuvėje gaminant gurmė patiekalus? Tuomet kodėl gi jums nepadovanojus maisto gaminimo pamokų ar kulinarijos kursų su profesionaliais virtuvės šefais? O gal jūs dievinate, kaip jums artimas žmogus tapo? Tuomet jūs galite padovanoti ir tapybos pamokų abonementą. Sprendimų yra ne vienas – tereikia pasitelkti savo fantaziją.

„Tavo gyvenimui trūksta ekstremalių pojūčių“

Žinote, kad žmogus, kuriam ruošiatės padovanoti dovaną, mėgsta ekstremalius pojūčius, tačiau pastaruoju metu jo kasdienybė tapo nuobodi ir pilka? Tuomet galite padovanoti ekstremalią pramogą.

Ekstremalus bagių safaris miško apylinkėmis, pasivažinėjimas kartingais kartodrome ar keturračiu iššūkių kupinoje trasoje, pasivažinėjimas kalnų riedlente su jėgos aitvaru, skrydis oro balionu ar parasparniu, šuolis parašiutu iš 3 km aukščio ar kt. Tokios dovanos pasirinkimo atveju jūs dovanotumėte ne materialų daiktą, o patirtį, kuri neabejotinai bent kuriam laikui nustelbtų visą kasdienybę ir leistų pasimiršti kasdieniniams rūpesčiams, kurių bėgant laikui daugelio iš mūsų gyvenime įprastai atsiranda vis daugiau.

Taigi, jei į dovanas imsite žvelgti kaip į jūsų dovanos gavėjui perduodamą žinutę, ne tik lengviau išrinksite tobulą dovaną, tačiau taip pat nuoširdžiai nustebinsite ir pradžiuginsite jums brangų žmogų.

Daugiau: Issirink geriausia dovanu pasiulyma Beta.lt tinklapyje.<- Grįžti į atgal