Tarp 100 pasaulio viešbučių su geriausiu internetu – 19 Lietuvoje

Lietuviškas startuolis „Rotten WiFi“ pristatė vartotojams naują platformą „Hotels’ WiFi rank”, kurioje visi „Rotten WiFi“ programėle ištestuoti viešbučiai reitinguojami pagal bevielio interneto ryšio greitį ir kokybę. Žmonėms, kuriems yra svarbu turėti gerą internetą ne tik namuose, bet ir apsistojus viešbutyje atostogų ar verslo kelionių metu, tokia informacija padės greičiau ir lengviau apsispręsti, kur apsigyventi.

Vartotojų patogumui naujoje platformoje viešbučiai gali būtų surandami trimis būdais:
-       pagal bevielio interneto reitingą, skalėje iki 10 balų. Jis priklauso nuo vidutinės interneto išsiuntimo ir atsisiuntimo spartos;
-       pagal klientų pasitenkinimo lygį, išreikštą išmatavus ir įvertinus viešbučio tinklo kokybę, naudojantis KPR (Klientų pasitenkinimo rodiklis) metodu;
-       pagal pavadinimą, abėcėlės tvarka.
Viešbučių sąrašas susiaurinamas, pasirinkus ir konkrečią šalį ar miestą, į kurį planuojama keliauti. Be to, kiekvienam viešbučiui suteikiamas pasaulinis, šalies ir miesto reitingai, padedantys pamatyti tiek bendrą vaizdą, tiek palyginti skirtingų viešbučių teikiamą internerto kokybę konkrečioje teritorijoje.
Reitingas suteikiamas įvertinus bevielį internetą skalėje iki 10 balų. Tais atvejais, kai ryšys yra labai greitas ir vidutinė išsiuntimo ir atsisiuntimo sparta viršija 50 Mbps, suteikiamas 10+ vertinimas.
Vienas iš “Rotten WiFi” startuolio įkūrėjų Paulius Lazauskas pabrėžė, kad nemokamas interneto ryšys dažnai būna vienas svarbiausių kriterijų renkantis viešbutį. „Šiais laikais beveik visos apgyvendinimo įstaigos gali pasiūlyti interneto paslaugas, tačiau čia iškyla kokybės klausimas. Ar internetas neužstrigs ir nesulėtės, norint išsiųsti laišką ar ieškant reikalingos informacijos, viešint svečioje šalyje? Į tokius klausimus padės atsakyti naujoji „Rotten WiFi“ viešbučių reitingavimo platforma, kurios pagalba vartotojai gali sužinoti viešbučio bevielio interneto reitingą ir nuspręsti, kuri vieta geriausiai atitinka jų poreikius”, - sakė P. Lazauskas.
Šiuo metu yra ištestuota ir įvertinta daugiau nei 650 viešbučių visame pasaulyje. Nors pirmajame pasauliniame dešimtuke daugiausiai viešbučių, teikiančių savo svečiams greičiausią internetą yra Londone, tačiau Lietuvos viešbučiai taip pat neatsilieka – net 19 jų puikuojasi pirmajame top šimtuke.
Lentelėje Lietuvos viešbučių sąrašas su geriausiu beveilio interneto reitingu ir vieta pasauliniame sąraše.

 

Viešbutis

Miestas

Bevielio internerto reitingas (iš 10 balų)

Vieta pasauliniame sąraše

1

Amberton Hotel

Vilnius

6,8

9

2

Loft 66 Panoramic View

Vilnius

5,9

10

3

Park Inn by Radisson Klaipėda

Klaipėda

5,4

12

4

Radisson Blu Royal Astorija Hotel

Vilnius

5,2

14

5

Kaunas Hotel

Kaunas

2,9

32

6

Nidus Hotel

Nida

2,9

33

7

Margis Hotel

Trakai

2,7

41

8

Egle+

Druskininkai

2,7

42

9

Gradiali

Palanga

2,3

52

10

Amberton Klaipėda

Klaipėda

2,2

55

Lietuvių sukurta ir visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti programėlė „Rotten WiFi“ leidžia vieno mygtuko paspaudimu įvertinti bevielio ir 3G/4G interneto ryšio techninį greitį bei suteikia vartotojams galimybę išreikšti savo nuomonę apie teikiamą paslaugą.
- Viešbučių bevielio interneto ryšio reitingavimo platforma: http://rottenwifi.com/top-hotels
- Android platformai skirtą programėlę galite atsisiųsti čia: https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.ito.rottenwifi
- iOS platformai skirtą programėlę galite atsisiųsti čia: https://itunes.apple.com/gb/app/rotten-wifi/id848931103
<- Grįžti į atgal