Pigūs skrydžiai leidžia gyvai stebėti mylimos futbolo komandos rungtynes

Jonas iš Kauno, priešingai nei dauguma jo bičiulių, nėra didelis krepšinio fanas. Vyrui labiausiai patinkanti sporto šaka – futbolas. Jį 26-erių metų pardavimų vadybininkas ne tik žaidžia, bet ir aktyviai seka. Jonas aktyviai skaito futbolo naujienas ir yra ištikimas vieno pajėgiausių Italijos futbolo klubo „AC Milan“ aistruolis.

Dar visai neseniai Jonas nebuvo buvęs nei vienose palaikomos komandos namų rungtynėse. Dabar situacija – kardinaliai kitokia. Kaunietis ne tik aplankė garsųjį „San Siro“ stadioną, bet ir tapo visai dažnu jo svečiu.

 Pirmą kartą apsilankė 24-erių

Garsiojo stadiono vartus, pasiėmęs praktiškai visą turimą „AC Milan“ atributiką, Jonas pravėrė prieš beveik dvejus metus – būdamas 24-erių. Bilietus į rungtynes ir kelionės išlaidas jaunuoliui apmokėjo tėvai. Tai buvo kalėdinė dovana.
„Išties tai buvo puiki dovana ir buvau labai nustebintas. Labai džiaugiausi, jog galėsiu pirmą kartą gyvai pamatyti savo palaikomą klubą. Nors dabar jis nusilpęs ir nebežaidžia taip galingai kaip visai netolimoje praeityje, man tai vis tiek yra pati geriausia komanda.
Rungtynės su Romos „Lazio“ tikrai buvo puikios, todėl tik dar kartą galiu padėkoti savo tėvams už labai smarkiai įsiminusią dovaną“, - pasakojo Jonas.

Smalsumas privertė pasidomėti kainomis

Jonas nuo vaikystės mėgo skaičiuoti ir domėtis kiek kas kainuoja. Jo šeima nebuvo labai turtinga, todėl jaunuolį kiek neramino, tai, kad tėvai, įteikdami jam dovaną, išleido daugiau pinigų, nei gali sau leisti. Dėl šios priežasties Jonas pasidomėjo, kiek kainuoja skrydžiai bei bilietai ir... buvo išties maloniai nustebintas.
„Nors labai džiaugiausi, tačiau mane neramino, kad tėvai man skyrė kiek per brangią dovaną. Visgi, buvau tikrai labai maloniai nustebintas, kai pamačiau kiek viskas kainuoja. Aviabilietai tikrai nėra ypatingai brangūs, o patys bilietai į mačą taip pat nekainuoja labai didelių pinigų“, - pasakojo Jonas.
Būtent šis žingsnis paskatino vyrą į Milaną vykti dažniau. Kadangi jis pamatė, jog gali sau leisti dažniau aplankyti „San Siro“ stadioną:  „Kai pamačiau kiek viskas kainuoja, supratau, kad galiu ten vykti dažniau. Tą patį sezoną buvau dar keliuose „AC Milan“ mačuose – pigūs skrydžiai, nebrangi nakvynė, ne ypatingai daug kainuojantys bilietai, juk tai viskas ko reikia“.

Per sezoną aplanko bent 10 rungtynių

Dabar Jonas Milane išties dažnas svečias. Jis prisipažįsta, jog per sezoną aplanko bent 10 rungtynių, o kartais skrenda ir į „AC Milan“ susitikimus išvykoje.
„Paprasčiausiai susirandu pasiūlymą greitai.lt  portale ir po truputį pradedu planuotis kelionę. Juk tam daug planų ir nereikia, todėl galiu aplankyti išties daug mačų. Kartais skrendu net ir į išvykos mačus, pavyzdžiui, praėjusį sezone buvau Romoje, kur buvo žaidžiama prieš vietos „Roma“, Neapolyje stebėjau akistatą su „Napoli“ klubu“, - džiaugėsi Jonas.

Į gerą geru

Jonas nepamiršo, kad būtent tėvų dovaną lėmė susidariusią situaciją. Būtent todėl vyras nusprendė jiems atsidėkoti. Jis ne sykį buvo girdėjęs, jog mama norėtų pamatyti Paryžių, todėl tėvams nupirko kelionę į meilės miestą.
„Norėjau jiems atsidėkoti ir pagalvojau, kad jiems taip pat reikėtų pakeliauti. Jie visada pasisako už tokius dalykus, tačiau patys yra labai neryžtingi. Visgi, kai nupirkau bilietus jie paprasčiausiai nebeturėjo kur trauktis. Grįžę iš kelionės jie man dėkojo ir sakė, kad buvo išties smagu. Džiaugiuosi, jog sugebėjau pradžiuginti savo tėvus, nors kaži ar aš tai padariau taip efektingai, kaip jie pradžiugino mane“, - sakė Jonas.<- Grįžti į atgal