Įdomybės

2015 m. lapkričio 2 d.
Ateinantį dešimtmetį pasaulio darbo rinkos pokyčiai bus tokie neįtikėtini ir neišvengiami, kad primins Didžiųjų atradimų erą. Anot "Manpower Lit“ pardavimų vadovės Gerdos Baltrūnaitės, artėjantiems pokyčiams verta ruoštis jau dabar, juolab, kad netrukus gali tekti keisti profesiją.
2015 m. lapkričio 2 d.
Garantinis aptarnavimas ir ypatingai pratęstos garantijos paslaugos paprastai daugeliui kelia klausimų: ar verta, ar neapgaus, ar sumokėjus pinigus įsigytas pirkinys žalos atveju tikrai bus sutaisomas nemokamai.
2015 m. spalio 22 d.
Pernai Lietuvos parduotuvių lentynose, drauge su maisto produktais bei kitomis prekėmis, buvo "parduota“ apie 292 tūkst. tonų stiklo, plastiko ir popieriaus pakuotės. Iš jų tinkamai sutvarkyta vos 30 proc.
2015 m. spalio 13 d.
Mezgimas, kiek pamenu, visada buvo dalis mūsų šeimos. Mama vaikščiojo pasipuošusi močiutės megztais rūbais, o mane nuo kūdikystės dabino savo pačios sugalvotais ir numegztais ar nunertais rūbais.
2015 m. spalio 12 d.
Neseniai teko keliauti po Alpių kalnus. Įspūdingi vaizdai, nemenkas fizinis krūvis ir atsiminimai visam gyvenimui - visa tai parsivežėm iš kelionės. Ta kelionė ne tik buvo pirmoji man ir mano draugei, kuri buvo tarsi minimalus mūsų santykių išbandymas.
2015 m. spalio 12 d.
Nuosavi namai yra dažno žmogaus tikslas. Nusipirktas butas atima mažiau laiko nei nuosavo namo statyba ir jo aplinkos tvarkymas. Bet niekas nesiginčija, kad ir kiek laiko atima rūpesčiai rūpinantis statybomis, visada malonu grįžti į vietą, kurią galima vadinti namais.
2015 m. spalio 5 d.
Jonas iš Kauno, priešingai nei dauguma jo bičiulių, nėra didelis krepšinio fanas. Vyrui labiausiai patinkanti sporto šaka - futbolas. Jį 26-erių metų pardavimų vadybininkas ne tik žaidžia, bet ir aktyviai seka. Jonas aktyviai skaito futbolo naujienas ir yra ištikimas vieno pajėgiausių Italijos futbolo klubo "AC Milan“ aistruolis.
2015 m. spalio 5 d.
Kelionės - dažniausios atostogų palydovės. Išvykus poilsiauti, norisi rinkti nuotykius ir nerūpestingai jais mėgautis, tačiau ne visada pagalvojame apie smulkmenas, kurios gali apkartinti net ir puikiausią kelionę. Tad ko niekada nedaro patyrę keliautojai?
2015 m. spalio 5 d.
Kraustymasis visada sunkus procesas. Kad ir kiek laukiama naujų patalpų, galbūt naujo gyvenimo pradėjimo, daiktų dėliojimas ir jų pakavimas suteikia nemažai streso. O ką kalbėti apie dėžių pervežimą ir išpakavimą.
2015 m. spalio 1 d.
Nuolat atsinaujinančiame prekybos miestelyje "Urmas“ netrukus kauniečiai ir miesto svečiai galės grožėtis didžiule freska. Planuojama, kad beveik trejus metus septynių menininkų kurta milžiniška freska visuomenei bus pristatyta spalio mėnesį.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Problema, su kuria šaltuoju sezono metu susiduria alergiški žmonės, - paūmėję simptomai: varginti sloga, kosulys, sunkus kvėpavimas.
2015 m. rugsėjo 24 d.
Italijos mieste Mi­la­ne jau daugiau nei pusmetį vyksta Pa­sau­li­nė par­oda "Ex­po 2015“. Lietuva parodoje dalyvauja dvyliktąjį kartą, šiemet nustebinti pasaulį buvo pasirinkti unikalūs meno kūriniai iš maisto produktų.
2015 m. rugsėjo 21 d.
Nors rytais vis dažniau pažadina pliaupiantis lietus, dauguma žmonių dar gyvena mintimis apie prabėgusią vasarą ir gurmaniškus patiekalus atostogų metu. Pastarojo malonumo vėsiais rytais pasiilgstama labiausiai. Tačiau kulinarai ragina nenukabinti nosies, nes pikantiškus pusryčius galima lengvai pasigaminti ir rudens metu. Tereikia šlakelio fantazijos, trupučio laiko ir šaukšto pagardų.
2015 m. rugsėjo 17 d.
Kitaip nei nerimastingieji, depresyvūs vaikai paprastai yra tarsi nematomi. Todėl dažnai daug vėliau sulaukia deramos pagalbos.
2015 m. rugsėjo 16 d.
Norint nustebinti artimą žmogų pastaruoju metu populiarėja gėlių pristatymas į namus. Tai paslauga, kurią užsakę pasirinksite norimas gėles ir laiką, kada jos bus pristatytos tiesiai į namus jūsų artimam žmogui. Graziosgeles.lt kurjeris pasirūpins, kad gėlės pristatymo tikslą pasiektų šviežios ir profesionaliai sukomponuotos.