Įdomybės

2014 m. rugsėjo 29 d.

Šį savaitgalį Gabrielis Žvirblis maloniai nustebino vieno prekybos ir pramogų centro lankytojus. Įsikūręs parduotuvės vitrinoje ir pasitelkęs įvairių spalvų akrilinius dažus, jis ant milžiniškos drobės per keletą valandų sukūrė neabejotinai ryškiausią ir originaliausią šio rudens sportinio batelio dizainą.

2014 m. rugsėjo 29 d.

Kaip jau tapo tradicija, paskutinį rugsėjo sekmadienį visi gyvūnų mylėtojai pakviesti švęsti Pasaulinės gyvūnų dienos. Jau penktą kartą Gargžduose kartu su savo augintiniais susirinkę dalyviai vėl stebino išradingumu - kas į šventę atsivedė "geraširdžiu milžinu“ vadinamą vokiečių dogą, kas atėjo nešinas mikroskopine akvariumo sraige.

2014 m. rugsėjo 29 d.

Jei kada galvojote, kas būtų jei netyčia įvyktų zombių apokalipsė, Jums pasisekė - Lietuvoje įvyks pirmasis bėgimas nuo zombių.

2014 m. rugsėjo 29 d.

Lietuvoje prailgti "mėgstantis“ šaltasis sezonas kartais tampa tikru iššūkiu net ir kantriausiems bei labiausiai užsigrūdinusiems aktyvaus vandens sporto - banglenčių, burlenčių, jėgos aitvarų - entuziastams.

2014 m. rugsėjo 26 d.

Koks garsas ryte išverstų iš lovos tą, kurio nepajėgia prižadinti joks žadintuvas? Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos studentas Benas Laniauskas pasidalijo šlykščiausiu žadintuvo signalu, kuris jam padeda šiaip ne taip išsiristi iš lovos.

2014 m. rugsėjo 26 d.

Išmaniosios technologijos gali išmušti gyvosios gamtos atstovus iš vėžių. Vyras įamžino, kaip būrys varlių susispiečia aplink kirmėlių vaizdo įrašą rodantį išmanųjį telefoną ir viena per kitą nesėkmingai mėgina pačiupti šį skanėstą.

2014 m. rugsėjo 26 d.

Motinos tėvus lenkia beveik didžiąją žmonijos istorijos dalį, rodo naujausios žmonių iš viso pasaulio DNR analizės rezultatai. Beje, šis genetikų atradimas liudija apie žmonijos lopšį palikusių pirmųjų žmonių poliginiją - partnerystės formą, kai vienas vyras turi ne vieną žmoną.

2014 m. rugsėjo 26 d.

Tatuiruojasi žmonės nuo šešto tūkstantmečio prieš Kristaus gimimą. Tai - saviraiškos ir tam tikros informacijos apie statusą grupėje perteikimo būdas.

2014 m. rugsėjo 26 d.

Iš pirmo žvilgsnio šios fosilijos atrodo lyg perpus perpjautas granato vaisius, tačiau naujausi tyrimai atskleidė, kad tai 600 milijonų metų senumo nežinomų gyvūnų liekanos.