Lazerinė dermatologija – efektyvus odos priežiūros būdas

Mūsų oda turi ypatingų galių mus apsaugoti, nes ji ne tik dengia visą mūsų kūno paviršių, bet ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, mechaninių pažeidimų, įvairių kenksmingų bakterijų ar kitų mikroorganizmų tiesioginio patekimo į mūsų organizmą.

Lazerinė dermatologija – efektyvus odos priežiūros būdas

 

Mūsų oda turi ypatingų galių mus apsaugoti, nes ji ne tik dengia visą mūsų kūno paviršių, bet ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio, mechaninių pažeidimų, įvairių kenksmingų bakterijų ar kitų mikroorganizmų tiesioginio patekimo į mūsų organizmą. Dėl to ypač svarbu, odai reguliariai padėti atsinaujinti, saugoti nuo senėjimo, stengiantis tinkamai maitintis ir kaip įmanoma vengiant žalingų įpročių: rūkymo, alkoholio ar piktnaudžiavimo tiesioginės saulės spinduliais.

Svarbiausia, tinkamai savo odą drėkinti ir valyti. Tai padaryti galima pačiais įvairiausiais būdais ir be didelių pastangų. Ugdykite įprotį reguliariai gerti vandenį ir rankinėje visada su savimi turėkite jo gertuvę. Taip žinosite, jog galėsite ne tik bet kuriuo dienos metu numalšinti troškulį, bet ir pasirūpinti savo oda iš vidaus. Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku, kuomet galima lengvai prarasti skysčius ir patirti dehidrataciją, net nepajutus jokių stipresnių simptomų.

Odos valymui ir priežiūrai, taip pat reiktų skirti pakankamai daug dėmesio. Kad ir kokį stiprų nuovargį jaučiate po ilgos darbo dienos ar audringo vakarėlio, niekada neikite ilsėtis, nenusivalius makiažo. Tai yra ypač svarbu, nes makiažo likučiai užkemša odos poras ir taip atsiranda įvairios problemos: formuojasi pūlingi spuogai, inkštirai, įvairūs paraudimai, uždegiminės ar net alerginės reakcijos. Taip pat reiktų labai atsakingai rinktis ir odos higienos, kosmetikos ir makiažo priemones. Įsitikinkite, kad jų sudėtis būtų kuo natūralesnė, nebūtų parabenų ar silikono. Turėkite omenyje, kad kiekvienas gamintojas privalo nurodyti tikslią cheminę sudėtį, iš ko ta priemonė yra pagaminta. Tad jei „naudingos“ medžiagos yra šio sąrašo pabaigoje, tuomet jo yra itin mažai ir gali būti, kad jūs net nepajusite tikėtino efekto ar didesnio skirtumo. Tad verta atkreipti dėmesį į 3-5 pirmąsias pozicijas, tuomet galite drąsiai naudoti įsigytą produktą.

Tačiau, dažnai nutinka taip, kad odos priežiūrai neužtenka vien kokybiškų priemonių, tenka kreiptis ir profesionalios dermatologo pagalbos. Dermatologijos klinika gali padėti tuomet, jei norite lazerio pagalba pašalinti apgamus, karpas, papilomas ir kraujagyslių ar kitus odos darinius. Plaukelių šalinimas aleksandrito lazeriu, tai viena populiariausių lazerinės dermatoligijos paslaugų visame pasaulyje, kuomet lazerio šviesa prasiskverbia į plauko melaniną ir sunaikina plauko folikulą negrįžtamai. Toks plaukelių šalinimas lazeriu yra pripažįstamas vienas efektyviausių būdų norint atsikratyti nepageidaujamų plaukelių įvairose kūno srityse. Taip pat lazerio pagalba galima sėkmingai gydyti įvairius spuogus ir aknę.

Norint ilgiau mėgautis jaunatviška išvaizda ir švytinčia oda, rekomenduotina pasinaudoti lazerine dermatologija ir išbandyti frakcinį odos atjauninimą lazeriu. Šios procedūros metu, pašalinamos paviršinės bei vidutiniškai gilios raukšlės, esančios veido srityje. Taip pat gydomi ir smulkūs, po aknės atsiradę randai ir žymiai pagerinama odos struktūra. Po šios procedūros oda pilnai atsinaujina, švyti ir atrodo sveikai. Tad jei pageidaujate panaikinti raukšles ir odos nelygumus veido srityje, gilias ir matomas poras, spalvos netolygumus, aknę, atgaivinti saulės pažeistą odą ir atsiradusias pigmentines dėmes, tuomet lazerio procedūros bus itin efektyvus būdas.

Taip pat lazerio pagalba, galima efektyviai pašalinti ir išnaikinti įvairius randus, po gimdymo ar svorio netekimo atsiradusias strijas. Lazerio pagalba galima koreguoti randus tiek viršutiniame – epidermio, tiek gilesniame odos sluoksnyje. Odos randų šalinimo procedūra gali būti atliekama bet kurioje kūno vietoje. Taip pat lazerio pagalba, oda toje vietoje yra atnaujinama, nepažeidžiant audinių, taip suaktyvinama kolageno gamyba, kuri padeda atstatyti natūralią odos spalvą ir stangrumą.

Strijų gydymas ir šalinimas priklauso nuo jų dydžio,lokacijos, gylio, senumo ir kitų kriterijų. Tad tik gydytojas dermatologas, konsultacijos metu, gali tinkamai įvertinti jūsų odos būklę ir rekomenduoti procedūrų kiekį. Vidutiniškai yra atliekamos 3-7 lazerinės dermatologijos procedūros.

Lazerinė dermatologija – šiuolaikiškas ir itin saugus odos priežiūros būdas, tad juo gali naudotis visi norintys, kad jų oda atrodytų puikiai.<- Grįžti į atgal