Kaip pašalinti gelinį manikiūrą namuose?

Gelinis manikiūras gali būti vienas geriausių visų laikų grožio išradimų.... Leiskite paaiškinti: Jie atsparūs atplaišoms ir pasižymi ilgaamžiškumu, su kuriuo įprastas nagų lakas net negalėtų varžytis. Trumpai tariant, galite nesijaudindami turėti tobulus nagus iki dviejų savaičių.

Vienintelis trūkumas? Nuėmimas. Nuo tada, kai prasidėjo COVID-19 pandemija, vienas svarbiausių klausimų, kurių sulaukiu kaip redaktorė, yra: "Kaip nuvalyti šį gelį nesugadinant nagų?" Deja, skirtingai nei įprastas lakas šis gelinis lakas nenusiplauna paprastu perbraukimu acetonu, reikia šiek tiek padirbėti. Ir, deja, jei tai padarysite netinkamai, galite pažeisti nagus.

 

Manikiūras ir gelinis lakas

Geriausias gelio šalinimo būdas - tai, be jokios abejonės, pilingas", - sako Kristina daugiau kaip 10 metų patirties turinti licencijuota nagų technikė, Brukline įsikūrusio salono "Noir Nails" savininkė. Nagų salonuose šis metodas gali būti vadinamas gręžimu - pats įrankis iš tiesų primena elektrinį grąžtą.

 

Rekomenduojame: Pocket removers, 20 vnt. iš vitrinaPro.lt

"Filtravimas iš tiesų yra veiksmingiausias ir saugiausias būdas pašalinti gelinį laką nuo akrilo", - sako Tait. Tačiau jis gali tikti ne visiems. "Salono grąžtai gali priversti žmones pašokti, be to, visada yra tikimybė, kad nuimsite daugiau akrilo, nei ketinate. Taip pat gali jaustis karštas deginimo pojūtis, bet iš tikrųjų tai tik trintis, atsirandanti dėl gelio nuėmimo."

Bet kokiu atveju tai tikrai geriausias pasirinkimas, jei norite, kad nuo akrilo būtų pašalintas gelis. O jei ketinate tai išbandyti namuose, turime keletą patarimų. Turite turėti el. failą arba nagų gręžimo aparatą, kuriuo jums patogu patiems naudotis namuose.

Jei jums patogu manevruoti namuose naudojamu grąžtu, galite pradėti nuo gelinio lako nuėmimo greitais judesiais į vieną pusę, kol gelinis lakas pradės nusilupti. Judinkite piltuvėlį aplink nagą ir sutelkite dėmesį į skirtingas vietas, kol gelinis lakas bus pašalintas. Taip darykite su kiekvienu pirštu. Tai šiek tiek užtrunka, bet visada galite įsijungti muziką.

Aliuminio folijos metodas

Tikriausiai esate susipažinę su folijos ir pirštų technika iš apsilankymų salonuose, tačiau nepamirškite: Su akriliniais lakais gelio šalinimo procesą reikia atlikti kitaip. "Acetonas gali ištirpdyti akrilo struktūrą, todėl jo niekada nerekomenduočiau naudoti akriliniam geliniam lakui šalinti", - sako Tait.

Vietoj to, norėsite naudoti ne acetono pagrindu pagamintą nagų lako valiklį.

Pirmiausia įsigykite gerą nagų valytuvą, kuris turi nemažai trintį sukeliančios tekstūros, ir juo šveiskite nagų paviršių, kol neliks blizgančios dangos. Tada pamirkykite vatos gumulėlius ne acetono pagrindu pagamintame nagų lako valiklyje, kol jis prisigers. Išmirkytą vatos gumulėlį uždėkite ant nago viršaus, tada apvyniokite jį folijos kvadratėliu, kad laikytųsi. Pakartokite tai visiems pirštams, palikite 10-20 minučių, o po to, kai gelinis lakas įsigers, vatos kamuoliukais turėtumėte galėti nuvalyti gelinį laką. Jei tai nepadeda, pabandykite juos nušveisti metaline nagų dildute arba medine lazdele.

Nors tai veiksmingas metodas, gali būti sunku ir nuobodu pjaustyti ir klijuoti atskirus aliuminio folijos kvadratėlius ant savo pirštų, todėl yra iš anksto supjaustytų rinkinių. Bet kokiu atveju, jei esate pasiryžę - arba namuose turite papildomą rankų komplektą - jums turėtų pavykti. Tik įsitikinkite, kad po mirkymo su akriliniais dažais elgiatės švelniai.<- Grįžti į atgal

Daugiau nuotraukų