Gėlės į namus – išskirtinis dėmesys

Norint nustebinti artimą žmogų pastaruoju metu populiarėja gėlių pristatymas į namus. Tai paslauga, kurią užsakę pasirinksite norimas gėles ir laiką, kada jos bus pristatytos tiesiai į namus jūsų artimam žmogui. Graziosgeles.lt kurjeris pasirūpins, kad gėlės pristatymo tikslą pasiektų šviežios ir profesionaliai sukomponuotos.

Gėlių dovanojimas jau nuo seno yra įprasta tradicija. Floristai, atkreipę dėmesį į poreikius, sukomponuoja tokias puokštes, kurios atitinka kiekvieną žmogų individualiai. Puokštės formuojamos atsižvelgiant į amžių, lytį, pomėgius ar asmeninius bruožus. Kiekviena gėlė gali reikšti vis kitą jausmą, kurį norisi perduoti artimam žmogui.
Gėlių pristatymas į namus taupo laiką, kurį užsakovas vietoj to, kad skirtų kelionei iki gėlių salono, gali skirti savo šeimai, pomėgiams ar poilsiui. Keliais mygtuko paspaudimais Graziosgeles.lt internetinėje parduotuvėje išrinkę jau siūlomas kompozicijas arba sudėję savo iš siūlomų skintų gėlių, būsite  tikri, kad gėlės tikslą pasieks šviežios ir gavusįjį džiugins dar ne vieną dieną.
Gėlių asortimentas, kurį siūlo Graziosgeles.lt, gausus ir platus. Puokštes galima formuoti  nuo kukliųjų irisų iki elegantiškų, niekada nesenstančių rožių. Pristatymas į namus vyksta dar tą pačią dieną, jums patogiu laiku. Apmokėjimas ir užsakymas įmanomas ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Didžiosios Britanijos.
Graziosgeles.lt kviečia jus pasirūpinti išskirtiniu dėmesiu artimam žmogui ir užsakyti tik jam skirtą įspūdingą gėlių kompoziciją, kurią kurjeris pristatys tiesiai į namus. Toks gėlių pristatymas ne tik stebina, bet ir maloniai nuteikia. Staigmenos ir netikėtumo pojūtis išlieka iki paskutinės minutės, kol perskaitoma, iš ko gauta puokštė. Garantuojame, sulauksite pagyrų ir gausių padėkos žodžių.
Nustebinkite taupydami savo laiką – naudokitės Graziosgeles.lt paslaugomis.

Pranešimą spaudai parengė UAB „ISOL“<- Grįžti į atgal