,,Glasses on‘‘ akiniai nuo saulės garantuoja ne tik stilingą išvaizdą, bet ir kokybišką apsaugą

Akiniai nuo saulės ne tik atlieka apsauginę funkciją, bet kartu suteikia stilingumo Jūsų kasdienei aprangai ir papildo kasdienį Jūsų stilių. Saulės akiniai – tai būtinas aksesuaras ne tik vasaros metu, bet ir kitais metų laikais. Virtualiose glasses on optikos salono lentynose šį sezoną savo šeimininkų nekantriai laukia ne mažiau nei Jūs vasaros pasiilgę akiniai nuo saulės.

,,Glasses on‘‘ akiniai nuo saulės garantuoja ne tik stilingą išvaizdą, bet ir kokybišką apsaugą

 

Akiniai nuo saulės ne tik atlieka apsauginę funkciją, bet kartu suteikia stilingumo Jūsų kasdienei aprangai ir papildo kasdienį Jūsų stilių. Saulės akiniai – tai būtinas aksesuaras ne tik vasaros metu, bet ir kitais metų laikais. Virtualiose glasses on optikos salono lentynose šį sezoną savo šeimininkų nekantriai laukia ne mažiau nei Jūs vasaros pasiilgę akiniai nuo saulės. Pas mus rasite ir klasikinio stiliaus akinių, ir įdomių pasiūlymų, kurie pabrėš Jūsų madingą įvaizdį. Apsilankykite glasses on internetinėje parduotuvėje ir išsirinkite sau idealiai tinkantį saulės akinių modelį.

 

Be vargo išsirinksite tai, kas Jums tik geriausiai

 

Jei mūsų gausioje kolekcijoje išsirinkote sau patrauklius saulės akinius, parašykite mums ir mes padėsime juos pasimatuoti tiesiog Jūsų namuose. Parsisiųskite ir pasimatuokite net kelis patikusių akinių nuo saulės modelius, o netikusius be jokio vargo galėsite grąžinti mums atgal. Tai labai patogu būtent šiuo metu, nes apsipirkti galima net neišeinant iš namų. ,,glasses on‘‘ prekių asortimente rasite garsiausių pasaulio prekės ženklų ir gamintojų akinių nuo saulės kolekcijas: CELINE, Lindberg, Jacques Marie Mage, Andy Wolf, Saint Laurent, Gucci, Fendi, Dita, Dior, Retrosuperfuture, Tom Ford, L.G.R ir t. t..

 

Tačiau mums svarbu ne tik žymūs vardai, bet ir kokybė, tad mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažai skandinaviškų bei japoniškų rankų darbo gaminių, kurie visame pasaulyje puikiai žinomi dėl savo ilgaamžiškumo. Kokybiški akiniai nuo saulės efektyviai apsaugos Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių net ir esant ypač saulėtai dienai. Taip išvengsite pirmųjų raukšlių apie akis atsiradimo, alerginių reakcijų, per didelio akių raumens krūvio ar net tinklainės ir akių dangalų pakitimų. Apsaugokite save bei savo artimuosius. Juolab, kad nepatikusius ar netikusius saulės akinius galima grąžinti nemokamai.

 

Saulės akiniai – išvaizdą keičianti detalė

 

Akiniai nuo saulės yra tokia detalė, kurią galima derinti tiek prie veido formos, tiek prie aprangos stiliaus, tiek prie tą dieną tvyrančios nuotaikos. Jie tobulai pakeičia išvaizdą, suteikia pasitikėjimo ir net paslaptingumo. Tad akinių nuo saulės padedami galėsite kurti ir derinti savo išskirtinį ir individualų stilių.

 

Ar žinojote, kad akiniai nuo saulės išpopuliarėjo 6-ajame dešimtmetyje? Nuo tada jie tapo itin mėgstamu garsenybių aksesuaru. Pramogų pasaulio žvaigždės, tokios kaip Angelina Jolie, Madonna, Victoria Beckham, Johnny Depp ar Katy Perry, saulės akinius puikiausiai išnaudoja ryškiems ir stilingiems pasirodymams tiek prieš gerbėjus gatvėje, tiek spindesiui scenoje.

 

Pasijusti tikra muzikos ar kino žvaigžde galite ir Jūs, apsilankę glasses on virtualioje parduotuvėje ir išsirinkę sau tinkančius akinius nuo saulės.

 

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 633 60123, el. paštu hello@glasseson.lt, Messenger žinute ir mes kartu su Jumis sukursime unikalią Jūsų akinių nuo saulės istoriją.

 

 

 

 

 <- Grįžti į atgal